Zanim sprzedasz nieruchomość

Zanim sprzedasz nieruchomość – co musisz wiedzieć o oględzinach i nie tylko 2021

Zanim sprzedasz nieruchomość

Jak wygląda typowa sprzedaż nieruchomości? Czy jest to skomplikowane, ile czasu zajmuje i jak można cały proces przyspieszyć? W tym artykule znajdziecie odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Jesteśmy firmą kapitałową, której główną specjalnością jest skup nieruchomości za gotówkę na terenie całego kraju. Na koncie mamy setki transakcji, które zakończyły się satysfakcjonującym wynikiem dla naszych klientów. Dzięki współpracy z nami, udało im się znacznie szybciej i łatwiej sprzedać swoje mieszkania, domy i działki, uzyskując za nie wyraźnie lepsze ceny. Jeżeli i ty chcesz osiągnąć podobny wynik, powinieneś się z nami skontaktować. Dowiedz się jak możemy ci pomóc.

Skup mieszkań – firma vs klient indywidualnych

 

Jaka jest różnica pomiędzy sprzedażą swojej nieruchomości klientowi indywidualnemu? Przede wszystkim największa różnica to czas, w którym nieruchomość może zostać sprzedana. O ile sam proces sprzedaży mieszkania prywatnie może trwać nawet kilka miesięcy, o tyle skup mieszkań bez oglądania może być zrealizowany w ciągu nawet kilku dni roboczych.

O czym należy pamiętać, kiedy chcesz sprzedać mieszkanie?

 

Złota zasada obowiązująca w branży obrotu nieruchomości mówi o tym że kupuje się oczami. Również i ty powinieneś o tym pamiętać, kiedy zależy ci na sprawnej i szybkie sprzedaży. Mieszkanie lub dom jest zaniedbane? Warto poświęcić nieco czasu i środków na jego odświeżenie. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, powinieneś się liczyć z tym że znalezienie chętnego klienta zajmie ci odpowiednio więcej czasu. Na szczęście jest jeszcze jedna alternatywa – skup mieszkań bez oglądania. Na czym taki skup nieruchomości polega i w jaki sposób jest realizowany?

Warto przeczytać Sprzedaż Domu W Trakcie Budowy – Co Warto Wiedzieć?

Skup nieruchomości z szybką decyzją

Kiedy osoba prywatna zamierza kupić mieszkanie lub dom, nie podejmuje decyzji w krótkiej chwili. Musi to starannie przemyśleć, sprawdzić swoje możliwości finansowe i upewnić się czy lokalizacja jej odpowiada. To wszystko może trwać nawet kilka tygodni. Tymczasem skup zadłużonych mieszkań i nie tylko może się odbyć nawet w ciągu 7 dni od zgłoszenia kontaktu.

Skup mieszkań bez oglądania to wygoda i komfort

Sprzedajesz mieszkanie, w którym nie mieszkasz? Każdorazowo musisz do niego dojeżdżać, aby zaprezentować je klientowi? To zabiera mnóstwo czasu i nerwów. Owszem, możesz powierzyć sprzedaż mieszkania biuru nieruchomości, ale zapłacisz wysoką prowizję od transakcji. Ponownie najlepszym rozwiązaniem jest skup mieszkań bez oglądania, który zapewnia gotówkę do ręki.

Skup nieruchomości z problemami i pomoc prawna

To co może odstraszać klienta, który przyszedł na oględziny nieruchomości, to możliwe problemy prawne – wielu współwłaścicieli, długi i wiele wiele innych. My się tego nie obawiamy. Posiadamy własny dział prawny, który pomoże rozwiązać wszelkie zawiłości prawne dotyczące Państwa mieszkania, a które mogą utrudniać lub opóźniać jego sprzedaż. Pomoc jest darmowa.

Skup zadłużonych mieszkań – spłacimy twoje długi

Zadłużenie w spółdzielni mieszkaniowej? A może niespłacany od dłuższego czasu kredyt hipoteczny? Obawiasz się że do twoich drzwi niedługo zapuka komornik i zlicytuje nieruchomość za ułamek jej wartości? Niestety jest to realne. Nie dopuść do tego, sprzedając mieszkanie szybko i spłacając w całości zadłużenie. Będziesz mógł w ten sposób rozpocząć nowe życie bez długu.

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży – czego oczekują klienci?

 

Mimo wszystko możesz chcieć spróbować swoich sił w samodzielnej sprzedaży mieszkania. Można to potraktować jako ciekawe doświadczenie, które być może jeszcze kiedyś ci się przyda. Jeśli na ten moment chcesz wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania, domu lub innej nieruchomości, mamy kilka wskazówek. Prowadząc skup nieruchomości od wielu lat, zdobyliśmy cenną wiedzę oraz posiadamy duże doświadczenie, którym chętnie się dzielimy.

Sprzedaż mieszkania wynajmowanego

Posiadasz mieszkanie, które obecnie wynajmujesz? Przebywają w nim lokatorzy i zastanawiasz się kiedy wystawić ogłoszenie o sprzedaży? Osobiście doradzamy zrobić to dopiero wtedy, kiedy obecni lokatorzy opuszczą mieszkanie lub dom. Dlaczego? Ponieważ mieszkanie, które jest zamieszkałe kiepsko się zwykle prezentuje. Ciężko jest doprowadzić je do idealnego porządku, choćby z powodu rzeczy obecnych lokatorów. Problematyczne może również być umawianie prezentacji mieszkania, kiedy trzeba się dostosować do grafiku najemców i nie uprzykrzać im takimi wizytami życia.

Mieszkanie do remontu

Potencjalni kupcy chcą widzieć mieszkanie na sprzedaż takim, jakim sobie je wymyślili. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Jeśli lokal wymaga odświeżenia, malowania, wymiany podłóg lub generalnego sprzątania, lepiej te prace wykonać i dopiero prezentować mieszkania. Nasz skup mieszkań bardzo dobrze wie że prostymi zabiegami można podwyższyć wartość mieszkania nawet o 10%. Klienci chętniej wydają pieniądze na ładne, zadbane oraz dobrze prezentujące się mieszkania, niż takie same, ale które mogą wymagać pewnych remontów, co oczywiście zabiera im czas i utrudnia szybką przeprowadzkę.

Nieruchomości z problemami

Twój dom lub mieszkanie może być przysłowiową perełką, ale problemem może być…. uciążliwe sąsiedztwo. Hałaśliwy sąsiad za płotem, mocno uczęszczana droga lub zakład produkcyjny. To tyko jeden z wielu prawdopodobnych scenariuszy, których niestety nie można wykluczyć. Co w takim przypadku? Uczciwość powinna wówczas wziąć górę nad chęcią szybkiej sprzedaży. Jeśli nie wiesz jak z takiej sytuacji wybrnąć, a klienci którzy do tej pory przyszli na prezentację mieszkania nie są nim zainteresowanie w cenie, którą chcesz uzyskać, tak naprawdę pozostaje tylko komercyjny skup mieszkań bez oglądania.

Skup nieruchomości za gotówkę czy klient kredytowy?

Może cię zainteresować Jak Wycenić Mieszkanie? Szybki Sposób I Błyskawiczna Sprzedaż 2021

Co najbardziej interesuje osobę, która chce sprzedać mieszkanie? Oczywiście że szybka finalizacja transakcji w korzystnej cenie. Jak można to pogodzić z klientem, który nie dysponuje gotówką tylko chce kupić mieszkanie na kredyt? Pojawia się wówczas wiele wątpliwości i pytań. Na jak długi czas rezerwować mieszkanie? Jakiej wysokości zadatek przyjąć? Czy powinien to być zadatek, czy może zaliczka? Co się stanie jeśli klient nie otrzyma kredytu? Co z tymi wszystkimi osobami, które w międzyczasie mogą chcieć obejrzeć nieruchomość i kupić je za gotówkę? To wszystko poważne pytania, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Między innymi z tego powodu wiele osób decyduje się wybrać skup nieruchomości z problemami, otrzymując gotówkę do ręki i pewność że transakcja zostanie sfinalizowana w ciągu kilku kolejnych dni. Ciebie również zainteresował skup nieruchomości bez oglądania? Chcesz sprawdzić jak wyceniamy twoje mieszkanie lub dom? Skontaktuj się z nami w tym celu! Nasz wycena jest bezpłatna i do niczego cię nie zobowiązuje. Jeśli cena za skup mieszkań będzie cię satysfakcjonować, wystarczy że poinformujesz nas o tym, a my zajmiemy się całą resztą. Zadzwoń do nas już dziś i zapytaj nas o cenę swojej nieruchomości.

+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ