Skup nieruchomości

Nie masz czasu czekać na klientów i prezentować im nieruchomości? Liczy się dla Ciebie krótki czas finalizacji transakcji i dobra cena?

Jeśi tak, skup mieszkań za gotówę to propozycja dla Ciebie!

+48 799 399 827

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  Skup nieruchomości z kredytem

  Przeglądając rynek nieruchomości, często spotykamy oferty sprzedaży mieszkań, domów czy innych nieruchomości, które obciążone są różnymi prawami np. kredytem. Sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem hipotecznym jest o wiele trudniejsze niż zwykła transakcja. Oczywiście możemy podjąć się przeprowadzeniu transakcji samemu, kierując się wskazówkami jakie otrzymamy z banku i od notariusza. Jednak najprościej jest zlecić tę czynność pośrednikowi w obrocie nieruchomościami, który ma duże doświadczenie w podobnych sprawach.

  Kontakt

  Skup nieruchomości

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Skup mieszkań z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Skup mieszkań z komornikiem

  Oddłużanie nieruchomości

  Skup mieszkań z długiem

  Skup udziałów nieruchomości

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Skup nieruchomości z lokatorami

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Skup nieruchomości Polska

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Szybki skup nieruchomości

  Skup mieszkań do remontu

  Skup nieruchomości do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Skup nieruchomości w całym kraju

  Skup mieszkań z kredytem – kto powinien skorzystać?

  W obecnych czasach chcąc sprzedać mieszkanie z obciążeniem kredytowym, może spotkać się z wieloma trudnościami. Chcąc kupić mieszkanie, często wydajemy na to całe oszczędności życia lub wiążemy się kredytem na kilkadziesiąt lat. Dlatego sprzedając mieszkanie liczymy na uzyskanie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Niestety nie jest to takie proste, gdyż znalezienie nabywcy, który będzie chciał ją nam zapłacić, może graniczyć z cudem.

  Alternatywą do samodzielnego poszukiwania nabywcy naszej nieruchomości jest skup mieszkań z kredytem, gdzie umożliwi nam szybką sprzedaż nieruchomości. Z biurem możemy skontaktować się przez internet, telefonicznie lub bezpośrednio. Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek, po czym przyjeżdża do nas rzeczoznawca zatrudniony w skupie nieruchomości, który wycenia naszą nieruchomość, a następnie proponuje konkretną kwotę. Kiedy oferowana suma nam odpowiada, dochodzi do podpisania umowy wstępnej, a następnie udajemy się do notariusza, aby tam podpisać już umowę oficjalną. Po tym fakcie otrzymamy gotówkę na podane przez nas konto bankowe.

  Kontakt

  Proces skupu nieruchomości

  1. Kontakt

  Zadzwoń lub wypełnij formularz. Opisz stan prawny i techniczny swojej nieruchomości a my zajmiemy się wyceną.

  2. Wycena

  Proponujemy uczciwą cenę. Zależy nam na zadowoleniu obu stron transakcji. Prowadzimy negocjacje.

  3. Kompletowanie dokumentacji

  Służymy pomocą w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

  4. Akt i wypłata środków

  Organizujemy spotkanie u notariusza, w obecności którego odbywa się podpisanie aktu notarialnego i wypłata gotówki.

  Czy korzystanie ze skupu nieruchomości z kredytem jest bezpieczne?

  Jak najbardziej skup nieruchomości z kredytem jest bezpieczną i w pełni legalną formą skupu nieruchomości. Firma Esus Nieruchomości działa na rynku już wiele lat, gdzie pomogła wielu klientom wyjść na prostą i odzyskać płynność finansową.
  Prowadzony przez nas skup mieszkań z kredytem odnosi się zarówno do bankowych kredytów hipotecznych, mieszkaniowych oraz gotówkowych. Dodatkowo zajmujemy się skupem mieszkań z kredytami konsumenckimi, jak i również z pożyczkami u osób prywatnych.

  Jako właściciele nieruchomości mają Państwo zapisane w akcie notarialnym nasze zobowiązanie do spłaty całego zadłużenia, dzięki czemu chronieni są Państwo w stu procentach.

  Kontakt

  Zabezpieczenie bankowe

  Bez względu na to, czy jesteśmy stroną kupująca czy sprzedającą powinniśmy zabezpieczyć się poprzez uzyskanie z banku zaświadczenia o kwocie pozostałej do spłaty kredytu na dany dzień, która zaspokoi bank, a ten po jej otrzymaniu wykreśli swoje roszczenie z działu IV Księgi Wieczystej.

  Hipoteka polega na zabezpieczeniu wierzytelności pieniężnych z określonego stosunku prawnego przez obciążenie nieruchomości lub jej części ułamkowej stanowiącej udział współwłaściciela z takim skutkiem, że wierzyciel może dochodzić zaspokojenia z obciążonej nieruchomości bez względu na to, kto jest jej aktualnym właścicielem i z pierwszeństwem przed wierzycielami osobistymi właściciela. Powstaje na podstawie umowy z chwilą wpisu do księgi wieczystej. Wpis ma charakter prawotwórczy, co oznacza, że sama tylko umowa o ustanowienie hipoteki, bez wpisu, nie powoduje obciążenia nieruchomości. O dopuszczalności wpisu hipoteki decyduje stan prawny nieruchomości w chwili dokonywania wpisu. Tak więc, zawsze przy sprzedaży nieruchomości powinno nastąpić wykreślenie hipoteki będącej zabezpieczeniem kredytu udzielonego poprzedniemu właścicielowi. Dlatego sprzedający przed sprzedażą powinien uzyskać zgodę banku na wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej. Zdarzają się też sytuacje, że w chwili zawarcia umowy sprzedaży cała kwota kredytu nie została jeszcze spłacona, wówczas sprzedający musi uzyskać z banku zaświadczenie o kwocie pozostającej do spłaty i w umowie sprzedaży należy określić warunki spłaty kredytu (np. z kwoty uzyskanej od kupujących), by móc następnie wykreślić hipotekę z księgi wieczystej.

  Kontakt
  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Zadzwoń lub wypełnij formularz, a decyzję o zakupie podejmiemy już w ciągu 24 godzin!

  ESUS Nieruchomośći – Opinie

  ESUS Nieruchomości w liczbach

  643

  Skupione nieruchomości w całej Polsce

  4.91

  Ocena klientów w rankingu Google

  277

  Wystawionych opinii w Google

  91

  Inwestorów w całej Polsce

  Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz pieniędzy lub chcesz po prostu pozbyć się zalegającego problemu? Zadzwoń lub wypełnij formularz a decyzję o zakupie podejmiemy nawet tego samego dnia.

  Dostępność:
  Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

  Telefon:
  +48 799 399 827

  E-mail:
  biuro@esus.nieruchomosci.pl

  Formularz kontaktowy

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ