Skup nieruchomości

Nie masz czasu czekać na klientów i prezentować im nieruchomości? Liczy się dla Ciebie krótki czas finalizacji transakcji i dobra cena?

Jeśi tak, skup mieszkań za gotówę to propozycja dla Ciebie!

+48 799 399 827

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości z kredytem

Przeglądając rynek nieruchomości, często spotykamy oferty sprzedaży mieszkań, domów czy innych nieruchomości, które obciążone są różnymi prawami np. kredytem. Sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem hipotecznym jest o wiele trudniejsze niż zwykła transakcja. Oczywiście możemy podjąć się przeprowadzeniu transakcji samemu, kierując się wskazówkami jakie otrzymamy z banku i od notariusza. Jednak najprościej jest zlecić tę czynność pośrednikowi w obrocie nieruchomościami, który ma duże doświadczenie w podobnych sprawach.

Kontakt

Skup nieruchomości

Co skupujemy?

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań z długiem

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup nieruchomości z lokatorami

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Skup nieruchomości Polska

Skup mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Szybki skup nieruchomości

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Skup nieruchomości w całym kraju

Skup mieszkań z kredytem – kto powinien skorzystać?

W obecnych czasach chcąc sprzedać mieszkanie z obciążeniem kredytowym, może spotkać się z wieloma trudnościami. Chcąc kupić mieszkanie, często wydajemy na to całe oszczędności życia lub wiążemy się kredytem na kilkadziesiąt lat. Dlatego sprzedając mieszkanie liczymy na uzyskanie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Niestety nie jest to takie proste, gdyż znalezienie nabywcy, który będzie chciał ją nam zapłacić, może graniczyć z cudem.

Alternatywą do samodzielnego poszukiwania nabywcy naszej nieruchomości jest skup mieszkań z kredytem, gdzie umożliwi nam szybką sprzedaż nieruchomości. Z biurem możemy skontaktować się przez internet, telefonicznie lub bezpośrednio. Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek, po czym przyjeżdża do nas rzeczoznawca zatrudniony w skupie nieruchomości, który wycenia naszą nieruchomość, a następnie proponuje konkretną kwotę. Kiedy oferowana suma nam odpowiada, dochodzi do podpisania umowy wstępnej, a następnie udajemy się do notariusza, aby tam podpisać już umowę oficjalną. Po tym fakcie otrzymamy gotówkę na podane przez nas konto bankowe.

Kontakt

Proces skupu nieruchomości

1. Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz. Opisz stan prawny i techniczny swojej nieruchomości a my zajmiemy się wyceną.

2. Wycena

Proponujemy uczciwą cenę. Zależy nam na zadowoleniu obu stron transakcji. Prowadzimy negocjacje.

3. Kompletowanie dokumentacji

Służymy pomocą w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

4. Akt i wypłata środków

Organizujemy spotkanie u notariusza, w obecności którego odbywa się podpisanie aktu notarialnego i wypłata gotówki.

Czy korzystanie ze skupu nieruchomości z kredytem jest bezpieczne?

Jak najbardziej skup nieruchomości z kredytem jest bezpieczną i w pełni legalną formą skupu nieruchomości. Firma Esus Nieruchomości działa na rynku już wiele lat, gdzie pomogła wielu klientom wyjść na prostą i odzyskać płynność finansową.
Prowadzony przez nas skup mieszkań z kredytem odnosi się zarówno do bankowych kredytów hipotecznych, mieszkaniowych oraz gotówkowych. Dodatkowo zajmujemy się skupem mieszkań z kredytami konsumenckimi, jak i również z pożyczkami u osób prywatnych.

Jako właściciele nieruchomości mają Państwo zapisane w akcie notarialnym nasze zobowiązanie do spłaty całego zadłużenia, dzięki czemu chronieni są Państwo w stu procentach.

Kontakt

Zabezpieczenie bankowe

Bez względu na to, czy jesteśmy stroną kupująca czy sprzedającą powinniśmy zabezpieczyć się poprzez uzyskanie z banku zaświadczenia o kwocie pozostałej do spłaty kredytu na dany dzień, która zaspokoi bank, a ten po jej otrzymaniu wykreśli swoje roszczenie z działu IV Księgi Wieczystej.

Hipoteka polega na zabezpieczeniu wierzytelności pieniężnych z określonego stosunku prawnego przez obciążenie nieruchomości lub jej części ułamkowej stanowiącej udział współwłaściciela z takim skutkiem, że wierzyciel może dochodzić zaspokojenia z obciążonej nieruchomości bez względu na to, kto jest jej aktualnym właścicielem i z pierwszeństwem przed wierzycielami osobistymi właściciela. Powstaje na podstawie umowy z chwilą wpisu do księgi wieczystej. Wpis ma charakter prawotwórczy, co oznacza, że sama tylko umowa o ustanowienie hipoteki, bez wpisu, nie powoduje obciążenia nieruchomości. O dopuszczalności wpisu hipoteki decyduje stan prawny nieruchomości w chwili dokonywania wpisu. Tak więc, zawsze przy sprzedaży nieruchomości powinno nastąpić wykreślenie hipoteki będącej zabezpieczeniem kredytu udzielonego poprzedniemu właścicielowi. Dlatego sprzedający przed sprzedażą powinien uzyskać zgodę banku na wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej. Zdarzają się też sytuacje, że w chwili zawarcia umowy sprzedaży cała kwota kredytu nie została jeszcze spłacona, wówczas sprzedający musi uzyskać z banku zaświadczenie o kwocie pozostającej do spłaty i w umowie sprzedaży należy określić warunki spłaty kredytu (np. z kwoty uzyskanej od kupujących), by móc następnie wykreślić hipotekę z księgi wieczystej.

Kontakt
Skup nieruchomości za gotówkę

Skup nieruchomości za gotówkę

Zadzwoń lub wypełnij formularz, a decyzję o zakupie podejmiemy już w ciągu 24 godzin!

ESUS Nieruchomośći – Opinie

ESUS Nieruchomości w liczbach

643

Skupione nieruchomości w całej Polsce

4.91

Ocena klientów w rankingu Google

277

Wystawionych opinii w Google

91

Inwestorów w całej Polsce

Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz pieniędzy lub chcesz po prostu pozbyć się zalegającego problemu? Zadzwoń lub wypełnij formularz a decyzję o zakupie podejmiemy nawet tego samego dnia.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 799 399 827

E-mail:
biuro@esus.nieruchomosci.pl

Formularz kontaktowy

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Call Now ButtonZADZWOŃ