Skup nieruchomości

Nie masz czasu czekać na klientów i prezentować im nieruchomości? Liczy się dla Ciebie krótki czas finalizacji transakcji i dobra cena?

Jeśi tak, skup mieszkań za gotówę to propozycja dla Ciebie!

+48 799 399 827

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Czasami wydaje się nam, że sprzedaż mieszkania z rynku wtórnego jest bardzo prosta. Niestety nie zawsze tak jest. Taka sprzedaż nieruchomości może trwać miesiącami, a nawet latami. Zazwyczaj przeszkodą jest cena. Z roku na rok stawki rynkowe są coraz wyższe i właśnie dlatego obniżanie ceny nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ w ten sposób można stracić sporą gotówkę.

Niekiedy bywa tak, że na rynku nieruchomości mieszkań do sprzedaży jest więcej, niż potencjalnych kupców. Właśnie dlatego dość trudno jest sprzedać nieruchomość w korzystnej cenie. Osoby, które potrzebują natychmiastowej gotówki starają się wyróżnić na rynku właśnie poprzez obniżanie cen. Oczywiście wiele zależy od tego, w jakim mieście mieszkamy. Mogłoby się wydawać, że większym wyzwaniem będzie sprzedać nieruchomość w małej miejscowości. Nierzadko jest zupełnie odwrotnie. Wynika to z faktu, że konkurencyjność jest o wiele niższa. Niejedna osoba pragnie zakupić mieszkanie lub dom, jednak żadna oferta nie jest dostępna. W dużych miastach jest w czym wybierać, co niekorzystnie wpływa na interesy sprzedawców.

Kontakt

Skup nieruchomości

Co skupujemy?

Skup nieruchomości cała Polska

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań z kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań z długiem

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów spadkowych

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup nieruchomości z lokatorami

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Skup nieruchomości Polska

Skup mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Szybki skup nieruchomości cały kraj

Szybki skup nieruchomości

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

Skup nieruchomości po pożarze

Skup nieruchomości w całym kraju

Skup nieruchomości

Nasza firma Esus Nieruchomości proponuje szybką transakcję i uwolnienie gotówki zamrożonej w nieruchomości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju, co jest bardzo przydatne w przypadku zarówno dużych, jak i małych miejscowości. Oferowany przez nas skup nieruchomości za gotówkę, kierowany jest do osób borykających się ze sprzedażą mieszkań, bądź domów wymagających remontu, zadłużonych lub kiedy sytuacja prawna jest skomplikowana. Sprzedając mieszkanie w naszym skupie, otrzymują Państwo gotówkę od ręki. Płacimy natychmiast przy zawarciu umowy, a decyzję podejmujemy bez oglądania. Wystarczy wysłać nam podstawowe informacje i zdjęcia.

Kontakt

Proces skupu nieruchomości

1. Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz. Opisz stan prawny i techniczny swojej nieruchomości a my zajmiemy się wyceną.

2. Wycena

Proponujemy uczciwą cenę. Zależy nam na zadowoleniu obu stron transakcji. Prowadzimy negocjacje.

3. Kompletowanie dokumentacji

Służymy pomocą w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

4. Akt i wypłata środków

Organizujemy spotkanie u notariusza, w obecności którego odbywa się podpisanie aktu notarialnego i wypłata gotówki.

Szybki proces sprzedaży nieruchomości

Zajmujemy się skupem nieruchomości, które z różnych powodów mają problemy ze znalezieniem nabywców w normalnych okolicznościach. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów prawnych lub własnościowych. W naszej ofercie znajduje się również skup domów za gotówkę, a jak wiadomo ten typ nieruchomości znacznie trudniej jest sprzedać.

Kontakt

Procedura skupu nieruchomości

Nasz skup Esus Nieruchomości dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów. Wszystkie należności regulujemy natychmiast po złożeniu podpisów na akcie notarialnym. Dzięki temu, że posiadamy własny kapitał na zakup nieruchomości i nie musimy korzystać z kredytów bankowych, możemy bez żadnych przeszkód podejmować decyzje zakupowe. Najczęściej pierwszy kontakt z klientem następuje poprzez drogę mailową, bądź telefonicznie. Po krótkiej rozmowie, w której były omawiane podstawowe zagadnienia związane z usługą, klient wypełnia wniosek on-line. Kolejny krok wiąże się z odwiedzinami pracownika firmy, który dokonuje wyceny mienia. Już po kilku godzinach od wysłania zapytania otrzymają Państwo propozycję kwoty jaką możemy zapłacić za nieruchomość. Jeśli obie strony dojdą do porozumienia, zadatek w gotówce lub przelewem możesz otrzymać nawet tego samego dnia. W ostatnim etapie wyślemy Ci prostą instrukcję z listą dokumentów, które należy przygotować w celu zawarcia transakcji. W razie potrzeby nasi specjaliści pomogą Ci załatwić wszelkie formalności niezbędne do podpisania umowy sprzedaży. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy też to zrobić w Twoim imieniu.

Kontakt
Skup nieruchomości za gotówkę

Skup nieruchomości za gotówkę

Zadzwoń lub wypełnij formularz, a decyzję o zakupie podejmiemy już w ciągu 24 godzin!

Skup nieruchomości za gotówkę

Nasz skup mieszkań za gotówkę prowadzi także skup zadłużonych nieruchomości i oferuje kompleksową obsługę takich transakcji. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom stawki, na które nie mogliby liczyć, gdyby doszło do licytacji komorniczej. W sieci rzadko kiedy znajdziemy ogłoszenie dotyczące zadłużonej nieruchomości, ponieważ ludzie boją się takich obciążeń, a przeciętny kupujący nie posiada tak rozległej wiedzy z zakresu prawa, by samemu uporać się z dużą liczbą formalności. Kupujący przejmuje nie tylko mieszkanie, dom, lecz także wszystkie długi zapisane w hipotece. Niestety sprzedaż nieruchomości z długami pociąga za sobą wiele konsekwencji prawnych i finansowych. Dlatego na rynku nieruchomości istnieje nisza, określana jako skup zadłużonych mieszkań i domów. Dlatego skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce specjalizuje się w odkupywaniu takich lokali, których nikt inny nie byłby w stanie kupić. Zawarcie umowy dotyczącej sprzedaży nieruchomości wymaga sporządzenia aktu notarialnego. Wcześniej możemy też zawrzeć umowę przedwstępną. Wizyta u notariusza może odbyć się już kilka dni po nawiązaniu z nami pierwszego kontaktu. Umówienie spotkania i przekazanie notariuszowi wszelkich niezbędnych dokumentów możemy wziąć na siebie. Po złożeniu podpisów na umowie sprzedaży natychmiast przekazujemy Tobie całą należną kwotę, a Ty wręczasz nam klucze do mieszkania.

ESUS Nieruchomośći – Opinie

ESUS Nieruchomości w liczbach

643

Skupione nieruchomości w całej Polsce

4.91

Ocena klientów w rankingu Google

277

Wystawionych opinii w Google

91

Inwestorów w całej Polsce

Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz pieniędzy lub chcesz po prostu pozbyć się zalegającego problemu? Zadzwoń lub wypełnij formularz a decyzję o zakupie podejmiemy nawet tego samego dnia.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 8:00 – 20:00

Telefon:
+48 799 399 827

E-mail:
biuro@esus.nieruchomosci.pl

Formularz kontaktowy

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Call Now ButtonZADZWOŃ