Skup nieruchomości

Nie masz czasu czekać na klientów i prezentować im nieruchomości? Liczy się dla Ciebie krótki czas finalizacji transakcji i dobra cena?

Jeśi tak, skup mieszkań za gotówę to propozycja dla Ciebie!

+48 799 399 827

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Sprzedaż własnej nieruchomości może okazać się nie lada wyzwaniem, ponieważ znalezienie kupca, który będzie skory zapłacić uczciwą cenę może być trudne. Niekiedy samodzielna, a zarazem szybka sprzedaż nieruchomości może okazać się niemożliwa, gdyż często bywa tak, że osoby zainteresowane umawiają się na oglądanie mieszkania nawet i po kilka razy, a następnie rezygnują. Dlatego może trwać to miesiącami, a nawet latami. Niestety zdarzają się również sytuacje, kiedy jesteśmy zadłużeni i potrzebujemy natychmiast pieniędzy ze sprzedaży nieruchomości, czy też wyjeżdżamy za granicę i nie mamy czasu czekać aż znajdzie się nabywca na naszą nieruchomość. Wówczas warto się zastanowić, aby w sprzedaży pomógł nam szybki skup nieruchomości.

  Kontakt

  Skup nieruchomości

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Skup mieszkań z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Skup mieszkań z komornikiem

  Oddłużanie nieruchomości

  Skup mieszkań z długiem

  Skup udziałów nieruchomości

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Skup nieruchomości z lokatorami

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Skup nieruchomości Polska

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Szybki skup nieruchomości

  Skup mieszkań do remontu

  Skup nieruchomości do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Skup nieruchomości w całym kraju

  Skup nieruchomości

  Korzystając z usług naszego skupu Esus Nieruchomości, mogą Państwo w szybki sposób sprzedać swoje mieszkanie, niezależnie od jego stanu prawnego. Prowadzimy działania na terenie całej Polski, dlatego nie musisz już szukać lokalnej agencji: lepiej postaw na wysoką jakość, niezawodność i renomę. Nasza oferta obejmuje między innymi takie miasta jak: : Warszawa, Wrocław, Toruń, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Opole, Kraków, Gdańsk, Częstochowa, Bydgoszcz i wiele innych.

  Kontakt

  Proces skupu nieruchomości

  1. Kontakt

  Zadzwoń lub wypełnij formularz. Opisz stan prawny i techniczny swojej nieruchomości a my zajmiemy się wyceną.

  2. Wycena

  Proponujemy uczciwą cenę. Zależy nam na zadowoleniu obu stron transakcji. Prowadzimy negocjacje.

  3. Kompletowanie dokumentacji

  Służymy pomocą w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

  4. Akt i wypłata środków

  Organizujemy spotkanie u notariusza, w obecności którego odbywa się podpisanie aktu notarialnego i wypłata gotówki.

  Co nam daje i na czym polega współpraca ze skupem nieruchomości?

  W momencie kiedy samodzielna sprzedaż mieszkania staje się nie do zniesienia, ze względu na ciągłe wizyty potencjalnych nabywców oraz odpowiadania na szczegółowe pytania, możesz zdecydować się na wynajem mieszkania poprzez agencję – to rozwiązanie z kolei wymaga od Ciebie odpowiedniego przygotowania powierzchni mieszkaniowej, szereg opłat i formalności. Lecz nie każdy ma ochotę borykać się z nieterminowymi lokatorami czy ciągłymi usterkami, dlatego odkup nieruchomości może być najwygodniejszą dla Ciebie opcją. Ponadto dużą zaletą jest także możliwość szybkiego uzyskania gotówki. Przeprowadzamy szybki i bezproblemowy wykup mieszkania spółdzielczego oraz innych nieruchomości!

  Kontakt

  Procedura skupu nieruchomości

  Aby rozpocząć procedurę wykupu nieruchomości, wystarczy zgłosić się do naszej firmy Esus Nieruchomości. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, ale również za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza umieszczonego na stronie internetowej. Następnie odbywa się spotkanie właściciela nieruchomości z naszym pracownikiem w celu sprawdzenia dokumentacji nieruchomości, uzgodnienia szczegółowych warunków transakcji oraz dokonania wyceny. Po spotkaniu składana jest przez nas konkretna oferta wykupu. W momencie, kiedy przedstawione przez nas warunki zostaną zaakceptowane przez sprzedającego nieruchomość, pozostaje jedynie umówienie terminu w notariacie, zawarcie umowy oraz wypłacenie pieniędzy sprzedającemu i wydanie nieruchomości. Tak przeprowadzona szybka sprzedaż mieszkania może potrwać do kilku dni, a nie kilku miesięcy lub lat.

  Kontakt
  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Zadzwoń lub wypełnij formularz, a decyzję o zakupie podejmiemy już w ciągu 24 godzin!

  Wycena nieruchomości

  Najczęściej szybki skup nieruchomości oferuje nieco niższą cenę nieruchomości, która wynosi do 80% ceny rynkowej określonej podczas wyceny. W przypadku nieruchomości komercyjnych, ze względu na ich specyficzny charakter, ceny są ustalane indywidualnie. Pomijając fakt, że korzystając z usługi natychmiastowego wykupu nieruchomości otrzymamy cenę niższą od wartości rynkowej nieruchomości, w wielu przypadkach warto rozważyć ten model sprzedaży. Warto zaznaczyć, że określona podczas wyceny wartość rynkowa nieruchomości jest wartością czysto hipotetyczną. Nigdy nie dowiemy się, za ile będziemy w stanie sprzedać nieruchomość i w jak długim czasie, jeśli nie zaproponujemy jej na rynku. Lecz w przypadku, gdy goni nas czas, skorzystanie z usługi natychmiastowego wykupu nieruchomości za gotówkę może być jedynym rozsądnym rozwiązaniem.

  ESUS Nieruchomośći – Opinie

  ESUS Nieruchomości w liczbach

  643

  Skupione nieruchomości w całej Polsce

  4.91

  Ocena klientów w rankingu Google

  277

  Wystawionych opinii w Google

  91

  Inwestorów w całej Polsce

  Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz pieniędzy lub chcesz po prostu pozbyć się zalegającego problemu? Zadzwoń lub wypełnij formularz a decyzję o zakupie podejmiemy nawet tego samego dnia.

  Dostępność:
  Pn.-Pt. – 8:00 – 20:00

  Telefon:
  +48 799 399 827

  E-mail:
  biuro@esus.nieruchomosci.pl

  Formularz kontaktowy

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ