Skup nieruchomości

Nie masz czasu czekać na klientów i prezentować im nieruchomości? Liczy się dla Ciebie krótki czas finalizacji transakcji i dobra cena?

Jeśi tak, skup mieszkań za gotówę to propozycja dla Ciebie!

+48 799 399 827

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  Skup zadłużonych nieruchomości

  Nie lada problemem jest sprzedaż zadłużonej nieruchomości. Jednak w wielu przypadkach mogłaby ona jednak pomóc w rozwiązaniu zaistniałych kłopotów finansowych. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być skup zadłużonych nieruchomości – proces sprzedaży odbywa się wyjątkowo sprawnie. Dodatkowym atutem jest możliwość ograniczenia formalności. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu.

  Warto zauważyć, że zadłużone mieszkania nie cieszą się dużą sławą na rynku nieruchomości, a wręcz odstraszają praktycznie wszystkich nabywców. Powodem takiej sytuacji jest to, że długi zabezpieczone hipoteką automatycznie przechodzą na każdego kolejnego nabywcę nieruchomości. Właśnie dlatego wielu właścicieli obciążonych długami mieszkań zastanawia się, jak sprzedać zadłużone mieszkanie. Na pewno takiego lokum nie kupi zwykły nabywca, ponieważ na rynku możemy znaleźć wiele atrakcyjnych mieszkań bez długów.

  Kontakt

  Skup nieruchomości

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Skup mieszkań z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Skup mieszkań z komornikiem

  Oddłużanie nieruchomości

  Skup mieszkań z długiem

  Skup udziałów nieruchomości

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Skup nieruchomości z lokatorami

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Skup nieruchomości Polska

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Szybki skup nieruchomości

  Skup mieszkań do remontu

  Skup nieruchomości do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Skup nieruchomości w całym kraju

  Skup nieruchomości

  Nasza firma, która prowadzi skup mieszkań z długiem, pomoże w załatwieniu wszystkich kłopotliwych spraw. Chętnie odkupimy od Państwa nieruchomości takie jak: mieszkania, domy, działki, lokale usługowe z obciążeniami na hipotece wynikającymi z ZUS i US, a także z komornikiem. Wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą mieszkania z długami, mogą liczyć na szybką wycenę, dzięki czemu dowiedzą się, ile rzeczywiście warte jest mieszkanie (po uwzględnieniu długu).

  Kontakt

  Proces skupu nieruchomości

  1. Kontakt

  Zadzwoń lub wypełnij formularz. Opisz stan prawny i techniczny swojej nieruchomości a my zajmiemy się wyceną.

  2. Wycena

  Proponujemy uczciwą cenę. Zależy nam na zadowoleniu obu stron transakcji. Prowadzimy negocjacje.

  3. Kompletowanie dokumentacji

  Służymy pomocą w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

  4. Akt i wypłata środków

  Organizujemy spotkanie u notariusza, w obecności którego odbywa się podpisanie aktu notarialnego i wypłata gotówki.

  Na czym polega oddłużanie nieruchomości

  Ostatnie lata pokazują nam, jak często zadłużamy siebie i swoje nieruchomości. Młode osoby coraz częściej sięgają po kredyty hipoteczne, a z czasem mają problemy ze spłacaniem rat. W takim przypadku istnieje ryzyko, że bank zabierze nam mieszkanie. Wprawdzie sam bank tego zrobić nie może, ale może spowodować, że przestaniemy być właścicielami nieruchomości. Zatem nasuwa się pytanie: jak wywiązać się z zobowiązań finansowych wobec banku i czy jest możliwa restrukturyzacja kredytu, a co za tym idzie oddłużanie nieruchomości?

  Kontakt

  Oddłużanie nieruchomości

  Warto wyjaśnić na czym polega oddłużanie nieruchomości. Tak więc, oddłużanie nieruchomości polega na całkowitej lub częściowej spłacie obciążeń finansowych danej nieruchomości. W życiu bywają wzloty i upadki, a cierpliwość banków ma swoje granice, po których przekroczeniu następuje nieprzyjemna procedura zajęcia Państwa nieruchomości z powodu braku regulowania miesięcznych płatności, co przeważnie jest spowodowane utratą pracy lub pogorszeniem sytuacji materialnej. W sytuacji kiedy zostanie wypowiedziany kredyt, często zdarza się zawarcie ugody dotyczącej zadłużenia, w której bank wydłuża termin spłat lub rezygnuje z części prowizji czy odsetek. Kiedy kredyt zostanie wypowiedziany, następstwem tego będzie skierowanie sprawy do sądu i egzekucja na podstawie przepisów egzekucyjnych lub sprzedaż istniejącego zadłużenia firmie windykacyjnej. Oba rozwiązania powodują wzrost kosztów. Natomiast dodatkowymi kosztami są koszty obsługi, kolejnych odsetek, postępowania i egzekucji komorniczej. Warto jednak polubownie załatwić sprawę, nie doprowadzając do skrajnej już sytuacji przymusowego egzekwowania długu.

  Dość często dochodzi do zadłużenia hipoteki nie tylko kredytem bankowym, ale również pożyczkami pozabankowymi, których ogromna większość jest przyznawana na bardzo złych warunkach. W niektórych przypadkach odsetki takich pożyczek rosną w straszliwym tempie doprowadzając do odwrotnego założenia, czyli zamiast poprawić sytuację materialną dochodzi do jej jeszcze większego pogorszenia.

  Kontakt
  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Zadzwoń lub wypełnij formularz, a decyzję o zakupie podejmiemy już w ciągu 24 godzin!

  Skuteczna metoda oddłużania

  Najczęściej wykorzystywaną metodą na oddłużenie nieruchomości jest szybka sprzedaż, gdyż długi na nieruchomości nie narastają. Dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z naszego skupu nieruchomości, który zapewni swoim klientom szybką i sprawną transakcję, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Bez względu na rodzaj nieruchomości, jej stan, wartość, a także poziom zadłużenia, firma Esus Nieruchomości oferuje profesjonalną obsługę oraz zapewni opiekę indywidualnego opiekuna, który przeprowadzi analizę prawną sytuacji oraz przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania.

  ESUS Nieruchomośći – Opinie

  ESUS Nieruchomości w liczbach

  643

  Skupione nieruchomości w całej Polsce

  4.91

  Ocena klientów w rankingu Google

  277

  Wystawionych opinii w Google

  91

  Inwestorów w całej Polsce

  Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz pieniędzy lub chcesz po prostu pozbyć się zalegającego problemu? Zadzwoń lub wypełnij formularz a decyzję o zakupie podejmiemy nawet tego samego dnia.

  Dostępność:
  Pn.-Pt. – 8:00 – 20:00

  Telefon:
  +48 799 399 827

  E-mail:
  biuro@esus.nieruchomosci.pl

  Formularz kontaktowy

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   Call Now ButtonZADZWOŃ