Skup nieruchomości

Nie masz czasu czekać na klientów i prezentować im nieruchomości? Liczy się dla Ciebie krótki czas finalizacji transakcji i dobra cena?

Jeśi tak, skup mieszkań za gotówę to propozycja dla Ciebie!

+48 799 399 827

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  Skup mieszkań – dla kogo dedykowana jest oferta

  Kiedy znalazłeś się w ciężkiej sytuacji finansowej, zalegasz z czynszem lub nie stać Cię na spłatę kredytu i chcesz sprzedać mieszkanie – dobrze trafiłeś! Prowadzony przez naszą firmę skup mieszkań jest szybki, a zarazem bezpieczny. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, którym zależy na szybkim zakończeniu transakcji przy uzyskaniu satysfakcjonującej ceny. Skupujemy mieszkania na terenie całej Polski, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy Państwa nieruchomość znajduje się w małej miejscowości. Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że transakcje z nami są za każdym razem udane – w mgnieniu oka, bezproblemowe, rzetelne i pozbawione ryzyka. Jeżeli potrzebują Państwo pieniędzy natychmiast, w takim przypadku nasz skup mieszkań jest non stop gotowy do pomocy – wystarczy tylko zadzwonić, a my zajmiemy się resztą.

  Kontakt

  Skup nieruchomości

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości cała Polska

  Skup nieruchomości Polska

  Skup nieruchomości z kredytem

  Skup mieszkań z kredytem

  Skup nieruchomości z komornikiem

  Skup mieszkań z komornikiem

  Oddłużanie nieruchomości

  Skup mieszkań z długiem

  Skup udziałów nieruchomości

  Skup udziałów spadkowych

  Skup nieruchomości z lokatorem

  Skup nieruchomości z lokatorami

  Skup mieszkań z problemami

  Skup nieruchomości z problemami

  Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

  Skup nieruchomości Polska

  Skup mieszkań

  Skup mieszkań w całej Polsce

  Szybki skup nieruchomości cały kraj

  Szybki skup nieruchomości

  Skup mieszkań do remontu

  Skup nieruchomości do remontu

  Skup nieruchomości po pożarze

  Skup nieruchomości w całym kraju

  Skup nieruchomości

  Warto zaznaczyć, że skup jest nabywcą mieszkania, lecz w znacznej mierze różni się od przeciętnego nabywcy. Najczęściej w przypadku, kiedy chcemy sprzedać mieszkanie samodzielnie musimy pokazać nieruchomość dziesiątkom ludzi, gdzie przeważnie są niezadowoleni i szukają idealnej nieruchomości. Niestety idealne nieruchomości nie istnieją, co sprawia, że zawsze potencjalni klienci znajdują jakieś wady w nieruchomości. Nasz skup Esus Nieruchomości również zauważa wszelkie wady, jednak kupuje mieszkania mimo to.

  Kontakt

  Proces skupu nieruchomości

  1. Kontakt

  Zadzwoń lub wypełnij formularz. Opisz stan prawny i techniczny swojej nieruchomości a my zajmiemy się wyceną.

  2. Wycena

  Proponujemy uczciwą cenę. Zależy nam na zadowoleniu obu stron transakcji. Prowadzimy negocjacje.

  3. Kompletowanie dokumentacji

  Służymy pomocą w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

  4. Akt i wypłata środków

  Organizujemy spotkanie u notariusza, w obecności którego odbywa się podpisanie aktu notarialnego i wypłata gotówki.

  Co nas wyróżnia i w jaki sposób przeprowadzamy całą procedurę skupu?

  Naszym atutem jest to, że prowadzimy skup mieszkań w każdym stanie, zapewniając maksymalnie szybkie przeprowadzenie transakcji. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty, mogą liczyć na uzyskanie korzystnej ceny oraz przeprowadzenie całego procesu zgodnie z obowiązującym prawem. Co więcej, nasi specjaliści dopilnują wszelkich formalności, a sprzedający zyska możliwość poradzenia sobie z trudną sytuacją, w której się znalazł. Warto podkreślić, że nasze usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm chcących wykonać szybką transakcję. Pomagamy wtedy, gdy potrzebują Państwo pieniędzy od zaraz, planują kupno nowej nieruchomości lub wyjazd do innej miejscowości lub kraju. W momencie, kiedy chcą Państwo sprzedać nieruchomość natychmiast i sprawnie, bez czasochłonnego wystawiania ogłoszeń lub korzystania z płatnych usług agencji nieruchomości, w takim przypadku w każdej chwili gotowi do współpracy.

  Kontakt

  Szybka i przejrzysta transakcja

  Tym co wyróżnia nasz skup Esus Nieruchomości jest na pewno prosta, przejrzysta i bardzo szybka procedura. Jesteśmy w stanie odkupić od Państwa mieszkanie nawet w ciągu jednej doby. Jeśli nieco nam się poszczęści, być może uda się nam sprzedać nieruchomość w ciągu jednej doby. Niektóre skupy działają nieco dłużej, jednak nigdy nie trwa to dłużej, niż kilka dni. Aby rozpocząć całą procedurę wystarczy nawiązać kontakt ze skupem, który polega na wykonaniu telefonu, bądź napisaniu do skupu maila z krótkim opisem oferty jaką mamy do sprzedania. Już na podstawie naszego opisu skup mieszkań przedstawi pierwszą wycenę nieruchomości. Ostateczna wycena natomiast powstaje dopiero po tym, jak pokażemy przedstawicielowi skupu nieruchomości nasze mieszkanie. Jest to uczciwe podejście do klienta, gdyż mamy pewność, że wycena nie jest dokonywana w ślepo. Dopiero po dokładnym sprawdzeniu nieruchomości otrzymujemy konkretną ofertę.Jeśli skup decyduje się na obejrzenie naszej nieruchomości to już raczej się nie wycofa. Wyjątkiem jest sytuacja, w której niezbyt trafnie opisaliśmy nieruchomość podczas pierwszego kontaktu.

  Kontakt
  Skup nieruchomości za gotówkę

  Skup nieruchomości za gotówkę

  Zadzwoń lub wypełnij formularz, a decyzję o zakupie podejmiemy już w ciągu 24 godzin!

  ESUS Nieruchomośći – Opinie

  ESUS Nieruchomości w liczbach

  643

  Skupione nieruchomości w całej Polsce

  4.91

  Ocena klientów w rankingu Google

  277

  Wystawionych opinii w Google

  91

  Inwestorów w całej Polsce

  Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz pieniędzy lub chcesz po prostu pozbyć się zalegającego problemu? Zadzwoń lub wypełnij formularz a decyzję o zakupie podejmiemy nawet tego samego dnia.

  Dostępność:
  Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

  Telefon:
  +48 799 399 827

  E-mail:
  biuro@esus.nieruchomosci.pl

  Formularz kontaktowy

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ