skup-domow-w-trakcie-budowy

Sprzedaż domu w trakcie budowy – co warto wiedzieć?

skup-domow-w-trakcie-budowy

Czy słyszałeś o tym że możliwa jest sprzedaż domu w trakcie budowy? Czy wiesz że firmy takie jak nasza prowadzą skup domów w trakcie budowy – na terenie całego kraju, w każdym mieście i na każdym etapie budowy! To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy z jakichś powodów mogą chcieć sprzedać swoją rozpoczęta budowę. Czy to na samym jej początku, kiedy zaledwie wykonano fundamenty, czy niemal pod koniec inwestycji, kiedy dom jest w stanie deweloperskim. Czym różni się sprzedać domu w trakcie budowy naszej firmie od sprzedaży na własną rękę, przy pomocy ogłoszeń internetowych lub z pomocą biura nieruchomości?

Może cię zainteresować Jak Wycenić Mieszkanie? Szybki Sposób I Błyskawiczna Sprzedaż 2021

Komercyjny skup domów w trakcie budowy – to się opłaca

Wybierając naszą firmę do sprzedaży swojego domu – budowy, zyskujesz wiele korzyści. Chcesz wiedzieć jakich? Pomijając powtarzające się wszędzie ogólniki jak bezpieczeństwo transakcji czy profesjonalna obsługa – co powinno być przecież standardem przy każdej tego typu transakcji i nie wymaga reklamowania, to oprócz korzystnej ceny zyskujesz wiele innych wymiernych korzyści.

Sprzedaż domu bez prowizji

W odróżnieniu od biur nieruchomości, nasza firma nie pobiera żadnych prowizji od klientów. Oznacza to że otrzymujesz dokładnie taką kwotę pieniędzy, na jaką się umówiliśmy przed umowę. Przykładowo jeśli wyceniamy skup domów na 200 tysięcy złotych, to taką kwotę otrzymasz na konto, tuż po podpisaniu aktu notarialnego. Nie pobieramy z tej kwoty żadnych prowizji ani opłat manipulacyjnych.

Pomoc radcy prawnego

Interesuje cię sprzedaż domu z wadami prawnymi? Obawiasz się takiej transakcji i tego że nie znajdziesz chętnych na nieruchomość? Spokojnie! Chętnie ci pomożemy sfinalizować transakcje nieuregulowane prawo własności, zadłużenie na nieruchomości, więcej osób posiadających udział w nieruchomości lub inne problemy prawne. Z naszą pomocą rozwiążesz je od ręki i sfinalizujesz sprzedaż.

Korzystna wycena za skup domów

Działamy w branży obrotu nieruchomościami od wielu lat. Posiadamy duże doświadczenie i przygotowujemy naszym klientom bezpłatną wycenę nieruchomości. Jeśli chcesz sprzedać dom w trakcie budowy, ale nie wiesz na jaką kwotę możesz liczyć, skontaktuj się z nami. Przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę, którą możesz przyjąć lub bez żadnych konsekwencji odrzucić.

Sprzedaż domu w trakcie budowy – dla kogo to oferta

Inwestycja jaką jest budowa domu pochłania olbrzymie środki finansowe, czas i siły. Większości osób trudno sobie wyobrazić, dlaczego ktokolwiek miałby sprzedawać swoją budowę. Tymczasem sprawa jest bardziej skomplikowana niż może się wydawać. Wiele nieprzewidzianych zdarzeń może stanąć na drodze do szczęśliwego finału. Utrata pracy, choroba, wyższe stopy procentowe i mnóstwo innych obiektywnych zdarzeń. Jeśli inwestor nie może kontynuować, a tym samym zakończyć swojej budowy, pierwsze co powinien zrobić to rozważyć jej sprzedaż. Pozwoli mu to odzyskać środki finansowe i spłacić zadłużenie. Sprzedaż domu w trakcie budowy to operacja taka sama jak sprzedaż działki lub mieszkania. Również komplet dokumentów, które są potrzebne aby skup domów w trakcie budowy doszedł do skutku, nie różni się wiele od pozostałych transakcji.

Warto przeczytać Sprzedaż Mieszkania Ze Spadku 2021

Skup domów od osób z długiem

Wziąłeś duży kredyt hipoteczny na budowę swojego domu. Udało ci się zrealizować około połowę inwestycji, ale dalej poszło coś nie tak. Być może straciłeś pracę, ktoś ważny dla ciebie zachorował lub rozszedłeś się ze współmałżonkiem. Kontynuowanie budowy w takich okolicznościach może być bardzo trudne, o ile w ogóle możliwe. Co możesz zrobić? Sprzedać swój dom będący budową i odzyskać od nas pieniądze. Przeznaczysz je np. na spłatę długu lub rozpoczniesz nowe życie.

Sprzedaż domu – odziedziczonej budowy

W spadku otrzymałeś budowę domu? Jest ona w stanie, który nie pozwala Ci jej ukończyć lub lokalizacja w żaden sposób Ci nie odpowiada? Nie chcesz jej utrzymywać, płacić za nią podatków ani ponosić innych kosztów? W takim razie nie zostaje nic innego jak sprzedaż domu. Sprzedaj budowę naszej firmie i ciesz się dobrą ceną bez negocjacji. Wypłacamy pieniądze w gotówce lub przelewem na konto. Zapewniamy pomoc prawną, a wszystkie formalności pozostają po naszej stronie.

Skup innych domów w trakcie budowy

Skupujemy wszelkiego rodzaju budowy domów, niezależnie od tego w jakim są stanie i na jakim etapie jest inwestycja. Na działce są same fundamenty, dom w stanie surowym otwartym lub surowym zamkniętym? A może interesuje cię sprzedaż domu w stanie deweloperskim? Nie musisz się niczym martwić. Odkupujemy wszystkie budowy na terenie całego kraju, niezależnie od położenia i wielkości działki, na której powstaje. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Czy sprzedaż domu w trakcie budowy oznacza konieczność jej kontynuowania?

Rozumiemy że inwestując swój czas i pieniądze w budowę domu, mogłeś się z nią mocno zżyć. Być może interesuje cię to, czy skup domów w trakcie budowy oznacza że będziemy dalej kontynuować twoją inwestycję. Z naszymi klientami jesteśmy zawsze szczerzy. Nie możemy zagwarantować że każda kupowana przez nas budowa będzie dalej kontynuowana. To zależy od rachunku ekonomicznego, na który składa się przede wszystkim prognozowany zysk oraz czas, w jakim będzie można go wygenerować. Nie zawsze kontynuacja budowy jest opłacalna. Szczególnie kiedy rozpoczęto budowę dużego domu, o skomplikowanej bryle – taka inwestycja jest przede wszystkim kosztowna, czasochłonna, a znalezienie na taki dom klienta bardzo trudne. Analizując rynek nieruchomości można jasno wskazać, że największym zainteresowaniem cieszą się domy do około 120 metrów kwadratowych powierzchni na działce do 10 arów. Decydując się na skup domów w trakcie budowy, które spełniają wyżej wymienione warunki, bardzo o prawdopodobne jest to, że taką budowę będziemy kontynuować, a następnie trafi ona na rynek wtórny do sprzedaży.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby sprzedaż domu w trakcie budowy doszła do skutku?

Komplet wymaganych dokumentów nie różni się mocno od tych, które są potrzebne przy sprzedaży już wybudowanego domu lub mieszkania. Przede wszystkim należy nam dostarczyć numer księgi wieczystej założonej dla posiadanej nieruchomości. Do finalizacji transakcji wymagane również będzie przedstawienie aktu notarialnego, określającego sposób, w jaki weszli Państwo w jej posiadanie. Może to być notarialna umowa kupna sprzedaży lub darowizny. Pozostałe dokumenty to wypisy i wyrysy z ewidencji gruntów. W przypadku kiedy skup domów będzie chciał kontynuować rozpoczętą inwestycję, konieczne będzie przekazanie dokumentów związanych z rozpoczętą budową. Jest to zatem projekt architektoniczny, urzędowe pozwolenie na budowę, wydane warunki zabudowy oraz szereg innych dokumentów, związanych z inwestycją, w tym oczywiście dziennik budowy.

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ