Zastanawiasz się nad firmami zajmującymi się zakupem domów?

Zastanawiasz się nad firmami zajmującymi się zakupem domów?

Zastanawiasz się nad firmami zajmującymi się zakupem domów?

Zastanawiasz się nad firmami zajmującymi się kupnem domów? Czy jesteś ciekaw, jak działają i czy sprawdziłyby się w sprzedaży Twojego domu? Jeśli masz przyjaciela, sąsiada lub członka rodziny, który sprzedał do firmy zajmującej się kupnem domu, możesz coś o nich wiedzieć.

Właściciele domów, którzy mają nadzieję uniknąć płacenia prowizji od nieruchomości i chcą szybkiej, gotówkowej sprzedaży swojego domu, mogą rozważyć skontaktowanie się z inwestorem nieruchomości. Zwłaszcza jeśli szukają nabywcy domu, który płaci gotówką i szybko się zamyka, skontaktowanie się z inwestorem może prowadzić do szybkiej, gotówkowej oferty, której pragną.

Niektórzy inwestorzy są legalni, ale wielu jest niedoświadczonych, niedokapitalizowanych lub po prostu nieetycznych. Sprzedawca może poświęcić sporo czasu na wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie e-maili, próbując przeanalizować inwestorów w nieruchomości, na których może natknąć się online lub offline.

Płacimy szybko Kupujemy domy szybko za gotówkę

Esus Nieruchomości kupuje nieruchomości bezpośrednio od sprzedawców domów, mieszkań, apartamentowców, magazynów i innych obiektów komercyjnych. Płacą gotówką i szybko zamykają wszystkie transakcje zakupu. Ponadto Esus Nieruchomości pokrywa wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne przy zamknięciu, które często jest zaplanowane w ciągu tygodnia do dziesięciu dni od podpisania dokumentu.

Poprzez dzwonienie  lub wysyłając e-mail na adres kontakt@esus.nieruchomosci.pl, właściciele domów mogą spodziewać się oddzwonienia w ciągu 24 godzin. Z zespołem inwestorów Esus Nieruchomości łatwo się rozmawia i pracuje z nimi podczas każdej transakcji. W wielu przypadkach sprzedawca otrzyma ofertę telefonicznie podczas pierwszej rozmowy.

Esus Nieruchomości zawsze zajmowała się kupowaniem domów i innych nieruchomości bezpośrednio od sprzedającego, bez pośrednika lub pośrednika zaangażowanego w transakcję. Posiadają formularze prawne potrzebne do rozpoczęcia sprzedaży domu z podpisami na umowie kupna i mają powiązania z firmami tytułowymi i depozytowymi, w których obsługiwane są prace prawne i dokumenty zamknięcia.

Jeśli zastanawiasz się nad firmami zajmującymi się kupnem domów, po prostu zadzwoń pod numer +48 799 399 827  i porozmawiaj już dziś z inwestorem Esus Nieruchomości.

+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ