The Hook otwiera salon w Seven Dials (GB)

The Hook otwiera salon w Seven Dials (GB)

The Hook otwiera salon w Seven Dials (GB)

The Hook otwiera salon w Seven Dials (GB)

Shaftesbury podpisał koncept sprzedaży detalicznej sztuki, The Hook, dla swojego pierwszego salonu w centrum Londynu w Seven Dials. Ta eksperymentalna galeria sztuki jest najnowszą innowacyjną marką, która dołączyła do kreatywnej społeczności Seven Dials i ma otworzyć we wrześniu 1588 stóp kwadratowych powierzchni przy 37A Neal Street. Założona w 2021 roku firma The Hook jest zaangażowana w tworzenie przystępnego, wielokanałowego i zorientowanego na konsumenta doświadczenia, które ma na celu edukowanie, a nie zastraszanie, zarówno w sklepie, jak i online. The Hook ma coś dla każdego, prezentując edytowany wybór dzieł sztuki w różnych stylach i tematach, zarówno wschodzących, jak i uznanych artystów.

Hak dołączy do autentycznej i kreatywnej społeczności artystycznej w Seven Dials, składającej się z Galerii Lumas, Adorn the Common i Unit X, i planuje zorganizować warsztaty, wystawy i wydarzenia, które powitają zarówno miłośników sztuki, jak i początkujących kolekcjonerów w kosmosie . Wszyscy odwiedzający skorzystają ze wsparcia w każdym aspekcie; od konsultacji po zapewnienie satysfakcji klienta, z grafiką oprawianą ręcznie i gotową do zawieszenia w wysokiej jakości ramkach na zamówienie.

Brooke Freeman, założycielka The Hook, skomentowała: „Nasza nadchodząca premiera w Seven Dials to dla nas wielka chwila, jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy otworzyć drzwi do naszej pierwszej lokalizacji w centrum Londynu. Zależy nam na tym, aby kolekcjonowanie dzieł sztuki było przyjemne i przyjemne, a społeczność jest w tym kluczowa. Z przystępnością i selekcją na czele naszego etosu, ważne było dla nas znalezienie miejsca docelowego, które odzwierciedla te wartości. Seven Dials to idealne centrum kreatywności, a wyjątkowa lokalizacja przy Neal Street, otoczona wieloma innymi autentycznymi markami, jest idealną lokalizacją dla naszych klientów, aby mogli doświadczyć naszej przestrzeni”.

Samantha Bain-Mollison, dyrektor ds. sprzedaży detalicznej w Shaftesbury, dodała: „Seven Dials to społeczność kreatywna i cieszymy się, że w tym roku możemy powitać The Hook i jego wyjątkowe podejście do odkrywania sztuki, dodając do naszego niezależnego i autentycznego składu. Ich koncepcja sklepu zapewni odwiedzającym element empiryczny, aby mogli odkrywać i odkrywać wszystko, co ma do zaoferowania Seven Dials.

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ