RE Capital zabezpiecza planowanie rozwoju londyńskiego zagospodarowania przestrzennego (GB)

RE Capital zabezpiecza planowanie rozwoju londyńskiego zagospodarowania przestrzennego (GB)

RE Capital zabezpiecza planowanie rozwoju londyńskiego zagospodarowania przestrzennego (GB)

RE Capital zabezpiecza planowanie rozwoju londyńskiego zagospodarowania przestrzennego (GB)

RE Capital uzyskał zgodę Komisji Planowania od Rady Camden na projekt mieszkaniowy w Fitzrovii w Londynie. 52 Tottenham Street, położona tuż przy Tottenham Court Road i w pobliżu stacji Goodge Street, zostanie przebudowana, aby zapewnić cztery luksusowe apartamenty, w tym czteropoziomowy apartament na najwyższym piętrze z tarasami w sercu West End, a także niedrogie miejsce do pracy na ziemi i niższe partery. Budynek skorzysta z najnowocześniejszych referencji w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym zastosowania gruntowych pomp ciepła i inteligentnych systemów zarządzania budynkiem w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, a także hojnych udogodnień na zewnątrz.

52 Tottenham Street ma tylko pięć metrów szerokości i znajduje się w jednej z najbardziej znanych dzielnic Londynu. Projekt wielofunkcyjny jest najnowszym pozwoleniem na budowę kompleksu uzyskanym przez RE Capital, po wcześniejszych sukcesach 7A, B i C Bayham Street, 70-łóżkowego kompleksu hotelowego w Camden; Vine Hill, 153-osobowy hotel, inwestycja mieszkaniowo-biurowa w sklepach Clerkenwell i Greycoat, o powierzchni 75 000 stóp kwadratowych w Victorii.

DSDHA jest głównym architektem projektu, SM Planning jest konsultantem ds. planowania, a Ensphere Group opracowała aspekty zrównoważonego rozwoju programu. PBC pełniło funkcję Project Managera.

Newman Leech, dyrektor generalny RE Capital, powiedział: „To ostatnie zatwierdzenie planowania jest silnym potwierdzeniem naszej zdolności do rozpoznawania potencjału miejsca i określania planów, które zmaksymalizują ten potencjał, a także zdolności naszego zespołu do uzyskania zgody na złożone projekty. Nasze doświadczenie, relacje i różnorodny zestaw umiejętności oznaczają, że mamy zróżnicowane portfolio aktywów w naszych docelowych lokalizacjach geograficznych i nie możemy się doczekać rozwoju przy 52 Tottenham Street wraz z naszymi trwającymi projektami w Londynie w Clerkenwell, Farringdon, Victorii i Camden.

Simon Banks, szef działu nieruchomości w Wielkiej Brytanii w RE Capital, powiedział: „52 Tottenham Street będzie uderzającym dodatkiem do Fitzrovii, oferując zrównoważone, luksusowe nowe domy z niezrównanymi widokami na panoramę Londynu. Zatwierdzenie przez komitet ds. planowania zwiększa nasz 100% wskaźnik sukcesu w zatwierdzaniu wniosków o planowanie w naszych projektach w Wielkiej Brytanii, z czego jako zespół jesteśmy bardzo dumni”.

Masen Lintvelt, Project Manager w RE Capital dodał: „Uzyskanie zgody na planowanie planu o takiej wysokości i złożoności jest świadectwem wiedzy RE Capital, jakości projektu DSDHA oraz wysiłków całego zespołu specjalistów.”

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ