Super zmotywowany do sprzedaży mojego domu

Super zmotywowany do sprzedaży mojego domuSuper zmotywowany do sprzedaży mojego domu

Łatwo zauważyć, że jestem teraz bardzo zmotywowany do sprzedaży domu. Umieściłem na podwórku tabliczkę „Na sprzedaż przez właściciela” i opublikowałem kilka zdjęć na Craigslist. Dlaczego zrezygnowałem z wystawiania agencji nieruchomości? Są trzy powody: 1) nie chcę płacić prowizji od ceny sprzedaży; 2) Nie mam co najmniej sześciu tygodni czekać, aż tradycyjny nabywca domu otrzyma finansowanie hipoteczne; oraz 3) jestem pewien, że znajdę własnego nabywcę.

Najważniejszą rzeczą, jakiej potrzebuję, aby sprzedać mój dom, jest super zmotywowany kupujący. Celem jest szybka i łatwa sprzedaż domu za gotówkę, co oznacza, że ​​potrzebuję zmotywowanego kupca gotówkowego. Na szczęście znalazłem zmotywowanych kupujących gotówkę w Esus Nieruchomości. To zespół inwestorów, którzy kupują nieruchomości mieszkalne i komercyjne bezpośrednio od sprzedawców, bez angażowania agentów czy pośredników. Zespół Esus Nieruchomości jest skonfigurowany do płacenia gotówką i szybkiego zamykania, co jest dokładnie tym rodzajem kupującego, jakiego szukam.

Płacimy Szybko Płacimy Szybka Gotówka za Domy

Powołanie Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub wysłanie e-maila na adres kontakt@esus.nieruchomosc.pl to dwa sposoby skontaktowania się z zespołem kupujących mieszkania Esus Nieruchomości. Odpowiadają zarówno na wiadomości głosowe, jak i e-maile przez telefon w ciągu 24 godzin. Można powiedzieć, że są bardzo zmotywowani, aby wrócić do sprzedawców, którzy się z nimi kontaktują. Esus Nieruchomości ma długą historię pomagania sprzedawcom, którzy, tak jak ja, szukają szybkiej, gotówkowej sprzedaży.

Po rozmowie telefonicznej i zakładając, że dojdziemy do porozumienia w sprawie ceny i warunków, zespół Esus Nieruchomości tworzy dokumenty do podpisania przez sprzedawców i wysyła je pocztą elektroniczną. Zamknięcia można zaplanować w ciągu zaledwie dziesięciu dni do dwóch tygodni od podpisanych dokumentów. Esus Nieruchomości pokrywa również wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne związane z transakcją. Sprzedawcy dokładnie wiedzą, ile mogą spodziewać się po zamknięciu transakcji, gdy kupującym jest Esus Nieruchomości.

Dzwonię pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827), ponieważ jestem bardzo zmotywowany, aby sprzedać swój dom za szybką gotówkę firmie Esus Nieruchomości.


Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ