Sell My Outdated Home

Sprzedać mój przestarzały dom?Sprzedać mój przestarzały dom?

Czy powinienem sprzedać mój przestarzały dom, czy wydać małą fortunę na jego przebudowę? To był dom moich rodziców, a oni byli trzecimi właścicielami. Dom został zbudowany w latach 50. XX wieku, kiedy telewizja była nową formą rozrywki, a pobieranie filmów z Netflix było jeszcze dziesiątki lat. W przeciętnym domu nie było pokoju rodzinnego, chyba że była to wykończona piwnica. Mieliśmy szczęście odziedziczyć ten dom, ale teraz nadszedł czas, aby go ulepszyć lub sprzedać.

Niektórzy uważają, że to trudna decyzja, ponieważ mamy sentymentalne przywiązanie do domu. Ale mówię im, że jesteśmy bardziej sentymentalni do naszych pieniędzy i czasu niż do domu. Dokonywanie wybór między sprzedażą a przebudową jest proste – sprowadza się tylko do czasu, pieniędzy i związanych z tym niedogodności. Każdy, kto przeprowadził gruntowną przebudowę swojego domu, gdy w nim mieszka, powie ci, że to nie jest zabawne. Przez większość czasu jest głośno, niechlujnie i zawsze trwa dłużej niż oczekiwano.

Gdyby była to decyzja stricte finansowa, moglibyśmy zdecydować się na przebudowę. Ale pracujemy w domu, a nasz czas JEST naszymi pieniędzmi. Przerwanie naszej zdolności do pracy w domu w idealnych warunkach jest główną kwestią, dlatego mogę sprzedać swój przestarzały dom zamiast go przebudowywać.

Sprzedaj przestarzały dom, aby płacić szybko

Nabywcy domów w Esus Nieruchomości szukają domów w każdym stanie. Kupują domy bezpośrednio od sprzedawców w szybkich i łatwych transakcjach. Kupują też nieruchomości komercyjne. Poprzez dzwonienie Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub e-mail kontakt@esus.nieruchomosc.pl Otrzymam telefon zwrotny w ciągu 24 godzin w celu omówienia mojego domu na sprzedaż. To szybki i łatwy sposób na skontaktowanie się z zespołem Esus Nieruchomości, który znany jest z szybkich i łatwych transakcji.

Płacimy szybko przejmuje również wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne, więc każdy sprzedawca wie, ile otrzyma po zamknięciu. Żadne prowizje dotyczące nieruchomości ani dodatkowe koszty zamknięcia nie są w ogóle odliczane od czeku sprzedającego. Ponieważ nie mamy kredytu hipotecznego do spłaty, nie będzie też odliczenia za spłatę kredytu hipotecznego.

Myślę, że odpowiedź brzmi TAK! Powinienem sprzedać mój przestarzały dom, dzwoniąc pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) i rozmawiając teraz z kupującym Esus Nieruchomości.

Publikowanie znaku, aby sprzedać moje mieszkania

Chcesz sprzedać swój dom, ponieważ jest przestarzały?


+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ