Sprzedałeś kiedyś nieruchomość za gotówkę?

Sprzedałeś kiedyś nieruchomość za gotówkę?Sprzedałeś kiedyś nieruchomość za gotówkę?

Samochody, ciężarówki i przyczepy turystyczne, tak… Ale czy kiedykolwiek sprzedawałeś nieruchomości za gotówkę? Oczywiście każda sprzedaż nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej nie jest przypadkową transakcją, taką jak sprzedaż pojazdu, podpisanie tytułu i przekazanie go wraz z kluczykami nowemu właścicielowi. Sprzedaż wszelkiego rodzaju nieruchomości jest znacznie bardziej skomplikowana.

Sprzedaż nieruchomości za gotówkę oznacza, że ​​kupujący ma pieniądze na zakup nieruchomości w momencie zamknięcia bez wcześniejszego ubiegania się o kredyt hipoteczny. Sprzedaż gotówkowa jest z reguły dużo szybsza i łatwiejsza niż sprzedaż nieruchomości, która wymaga złożenia wniosku i zatwierdzenia kredytu hipotecznego. To proces zatwierdzania może powodować duże opóźnienia w zamykaniu transakcji.

Znalezienie kupca gotówkowego może mieć ogromne znaczenie, jeśli szukasz szybkiej i łatwej sprzedaży swojej nieruchomości. Ci, którzy kupili lub sprzedali nieruchomość za gotówkę, prawdopodobnie znają różnicę między sprzedażą gotówkową a sprzedażą podlegającą finansowaniu. W tej chwili szukam kupca gotówkowego na szybką i łatwą sprzedaż mojej nieruchomości.

Płacimy Kupujemy nieruchomość za gotówkę

Myślenie, że możesz przyciągnąć kupca gotówkowego poprzez wystawienie i sprzedaż z agentem nieruchomości może być rozczarowujące, ponieważ agent prawdopodobnie nie przyniesie ci szybkich, gotówkowych wyników. Jednak dzwonienie pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub wysyłanie e-maila na adres kontakt@esus.nieruchomosc.pl to idealny sposób na szybkie skontaktowanie się z nabywcami nieruchomości za gotówkę w ciągu 24 godzin.

Profesjonalny zespół Esus Nieruchomości dostarcza dokumenty do podpisu pocztą elektroniczną za każdym razem, gdy składają ofertę przez telefon, którą akceptuje sprzedawca. A następnie organizują zamknięcie i pokrywają również wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne związane z transakcją.

Najlepszym sposobem na sprzedaż nieruchomości za gotówkę jest telefon pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) i współpraca z profesjonalnym zespołem kupujących nieruchomości w Esus Nieruchomości.


Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ