Goodstone Living zabezpiecza plany dla projektu Birmingham BTR (Wielka Brytania)

Goodstone Living zabezpiecza plany dla projektu Birmingham BTR (Wielka Brytania)

Goodstone Living zabezpiecza plany dla projektu Birmingham BTR (Wielka Brytania)

Goodstone Living zabezpiecza plany dla projektu Birmingham BTR (Wielka Brytania)

Goodstone Living uzyskało pozwolenie na budowę od Rady Miasta Birmingham dla swojego pierwszego projektu mieszkaniowego typu build-to-ent, umożliwiającego budowę 550 nowych domów na wynajem. Działka o powierzchni czterech akrów znajduje się w Digbeth, w odległości krótkiego spaceru od stacji kolejowych Birmingham New Street i Curzon Street (HS2) oraz centrum handlowego Bullring i dzielnicy handlowej.

Zaprojektowane przez Darling Associate Architects, zatwierdzone plany dotyczą sześciu budynków mieszkalnych rozmieszczonych na obszarze ponad hektara prywatnych ogrodów, a także będą obejmować około 22 000 stóp kwadratowych wspólnej wewnętrznej przestrzeni rekreacyjnej składającej się z konsjerża, w pełni wyposażonej siłowni, przestrzeni biurowej do pracy coworkingowej, prywatnej jadalnie i tarasy na dachu. Zgodnie z naszą ambicją tworzenia „większych i lepszych domów”, projekt zapewni również przestronne apartamenty z jedną, dwiema i trzema sypialniami, które znacznie przekraczają minimalne standardy wymagane przez Radę Miasta Birmingham.

Goodstone Living koncentruje się na realizacji strategii dekarbonizacji dla tego projektu, która obejmuje zmniejszenie emisji dwutlenku węgla podczas budowy o ponad 30% przy użyciu wolumetrycznej konstrukcji modułowej poza miejscem budowy i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla operacyjnego o ponad 50% poprzez wdrożenie najnowszego ogrzewania i ulepszonego materiału budowlanego technologie. Planowanych jest również szereg inicjatyw o wartości społecznej, w tym oferowanie powierzchni komercyjnej z 50% obniżonym czynszem, aby pobudzić rozwój lokalnego biznesu. Ponadto wszystkie budynki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe w przyszłości poprzez wprowadzenie podwójnych dróg ewakuacji. Obecnie trwają prace projektowe i zakupowe obiektu, a budowa ma się rozpocząć w I kwartale 2023 roku.

Martin Bellinger, dyrektor w Goodstone Living powiedział: „Rynek BTR w Birmingham jest niezwykle konkurencyjny, co nakłada na deweloperów i inwestorów obowiązek ciągłego podnoszenia poprzeczki tego, czego mogą oczekiwać najemcy. Nasz program w Birmingham jest doskonałą ilustracją tego w działaniu, z największym prywatnym ogrodem w mieście, niewielkim zasięgiem terenu i nieustannym skupieniem się na tym, jak możemy tworzyć, wspierać i ulepszać lokalne społeczności poprzez przemyślane projekty i inwestycje. Birmingham jest drugim co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii pod względem liczby ludności, a wraz z rosnącą liczbą mieszkańców przybywających do miasta istnieje wyraźna potrzeba zapewnienia wysokiej jakości specjalnie wybudowanych i profesjonalnie zarządzanych mieszkań na wynajem.

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ