QUEST i Allianz zrealizują nowy kompleks biurowy w Hamburgu (DE)

QUEST i Allianz zrealizują nowy kompleks biurowy w Hamburgu (DE)

QUEST i Allianz zrealizują nowy kompleks biurowy w Hamburgu (DE)

QUEST i Allianz zrealizują nowy kompleks biurowy w Hamburgu (DE)

QUEST Investment Partners i Allianz podejmują szeroko zakrojone działania, aby zagwarantować przyszłościowy rozwój projektu w Hamburgu w Niemczech. Nowa inwestycja stanie się przedłużeniem obiektu zlokalizowanego przy Baumwall 5-7. Nowy kompleks stworzy dodatkowe 4200 m² powierzchni najmu, zwiększając łączną powierzchnię do około 15 800 m². Budynek zostanie zrealizowany zgodnie z wysokimi standardami ochrony środowiska, w celu uzyskania certyfikatu DGNB Gold. Przeszklona fasada nowego budynku dziedzińca otworzy budynek na zewnątrz, a dodatkowe światło dzienne zapewni przyjemne warunki oświetleniowe w biurach. Z kolei anodowana na zielono metalowa konstrukcja dachu stworzy jednolitą bryłę, która jednocześnie zapewnia osłonę przeciwsłoneczną. Rozpoczęcie budowy rozbudowy planowane jest na II kwartał 2023 roku, a zakończenie planowane jest na II kwartał 2025 roku.

Lars Frohling, Dyrektor ds. Zarządzania Aktywami na Europę Północną i Środkową w Allianz Real Estate: „Rozwój Uberseehaus podkreśla nasze przekonanie, że dobrze zlokalizowane, zorientowane na przyszłość i użytkownika biura z silnymi referencjami ESG zapewnią długoterminową wartość naszym inwestorom”.

Jan Rouven Kunzel, Partner Zarządzający QUEST Investment Partners: „Reprezentacyjne przestrzenie na dużą skalę w centrum Hamburga są rzadkością. Ta centralnie położona nieruchomość o powierzchni około 15 800 m² idealnie nadaje się dla pojedynczych najemców, ale możliwe jest również wykorzystanie przez wielu najemców. W Überseehaus znajdą się elastyczne, ekskluzywne biura o wysokiej jakości pobytu”.

Ze stacją metra Baumwall bezpośrednio na wyciągnięcie ręki, nieruchomość jest dobrze skomunikowana z lokalnymi środkami transportu publicznego. W pobliżu, w Dzielnicy Portugalskiej, znajdują się liczne kawiarnie i restauracje.

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ