Sell My Building

Muszę sprzedać mój budynek z powodu bezrobocia



Muszę sprzedać mój budynek z powodu bezrobocia

Muszę sprzedać swój budynek z powodu bezrobocia po pandemii. Ten budynek przynosił co miesiąc dodatnie przepływy pieniężne, a ja również byłem zatrudniony przez jednego z moich najemców. Ten układ działał dla nas dobrze przez kilka lat, dopóki nie pojawił się Covid19 i zniszczył małe firmy na całym świecie. Wszyscy najemcy w moim budynku ponieśli straty finansowe, co spowodowało utratę dochodów z najmu.

Ponadto w ciągu ostatnich kilku lat odłożyłem również niektóre potrzebne naprawy. Wiedząc, że moi najemcy mieli trudności z utrzymaniem się na powierzchni podczas pandemii, postanowiłem nie naciskać na nich, gdy ich miesięczne płatności były zaległe. Może to był błąd. Mogło to doprowadzić do sytuacji, z którą się teraz zmagam, co oznacza potrzebę: sprzedać mój budynek z powodu bezrobocia i braku dochodów z wynajmu nieruchomości.

Nie tylko muszę sprzedać ten budynek, ale potrzebuję szybkiej, gotówkowej sprzedaży. Nie ma czasu na czekanie na nieruchomość komercyjna broker do robienia i publikowania zdjęć, przyciągania potencjalnych nabywców, otrzymywania ofert i zamykania transakcji. Po prostu nie mam czasu ani cierpliwości na zakończenie typowej sprzedaży budynku komercyjnego. Idealną sytuacją dla mnie w tej chwili byłoby znalezienie kupującego, który może zapłacić gotówką i szybko zamknąć.

Płacimy szybko Kupujemy budynki komercyjne

Profesjonalni nabywcy nieruchomości w Esus Nieruchomości oferują rozwiązanie dla właścicieli budynków komercyjnych, którzy chcą szybko zlikwidować swoją nieruchomość. Kupują domy, mieszkanie, apartamentowce, magazyny i inne nieruchomości komercyjne bezpośrednio od właścicieli. Składają oferty przez telefon i nie wykorzystują agentów nieruchomości ani brokerów do zamykania transakcji. Innymi słowy, dzwoniąc Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub e-mail kontakt@esus.nieruchomosc.pl może skontaktować mnie z kupcami gotówkowymi, których potrzebuję w tej chwili.

Jeśli mój budynek komercyjny im odpowiada, Płacimy szybko zespół wyśle ​​mi umowę zakupu do podpisania przez e-mail i zaplanuje zamknięcie w ciągu zaledwie dwóch tygodni od jej podpisania. Naprawdę doceniam fakt, że Esus Nieruchomości pokrywa również wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne związane z transakcją. Gdy podpiszemy umowę kupna, będę dokładnie wiedział, ile pieniędzy otrzymam przy zamknięciu i w jakim dniu to nastąpi.

Mimo że jestem bezrobotny i sprzedam mój budynek z powodu bezrobocia dzwonienie pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) może być idealnym rozwiązaniem w mojej sytuacji.

Sprzedaj mój dom, aby żyć bez długów

Czy powinienem wynająć magazyn, aby sprzedać swój budynek?


Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.



ZADZWOŃ