Selling A Building

Sprzedaż budynku przez właścicielaSprzedaż budynku przez właściciela

Być może wkrótce sprzedam budynek „według właściciela”. Wystawienie budynku na giełdę u innego pośrednika komercyjnego nie jest w tym momencie dobrym pomysłem. Moje dotychczasowe doświadczenia z pośrednikami w obrocie nieruchomościami komercyjnymi nie były czymś, co chciałbym powtarzać, dlatego jeśli to możliwe, sam znajdę kupca. Wydaje się, że to najlepszy plan na sprzedaż mojej nieruchomości w tej chwili.

Decydując się na samodzielną sprzedaż, należy podjąć jedną podstawową decyzję. Cóż, to tak naprawdę szereg decyzji, wszystkie związane z zadaniem znalezienia zainteresowanego, wykwalifikowanego kupca. Jak znaleźć kupca na mój budynek? Jak zareklamować i wypromować nieruchomość, aby właściwe osoby zobaczyły ją we właściwym czasie? Oczywiście mogę porozmawiać z innymi byłymi właścicielami budynków i zapytać, jak znaleźli nabywców. Ale podejrzewam, że większość z nich zasugeruje użycie pośrednik radzić sobie ze wszystkim. Tak właśnie postępuje większość właścicieli budynków.

Samotność w konkurencyjnym świecie sprzedaży nieruchomości komercyjnych jest nieco onieśmielająca. Może zadzwonię do profesjonalnych nabywców nieruchomości w Esus Nieruchomości, zanim wypróbuję inne metody marketingu i sprzedam mój budynek. Mają wieloletnie doświadczenie w pomaganiu sprzedawcom w dokonywaniu szybkiej i łatwej sprzedaży za pomocą jednego telefonu do Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub e-mail na adres kontakt@esus.nieruchomosc.pl.

Sprzedawanie budynku, a my płacimy szybko

Inwestorzy w Esus Nieruchomości płacą gotówką za domy takie jak moja, a także za domy, osiedla, magazyny i kondominia. Płacą gotówką za nieruchomości w dowolnym stanie, a ich transakcje zakupu często kończą się w czasie krótszym niż dwa tygodnie od podpisania umowy wstępnej. Jeśli są zainteresowani moim budynkiem, inwestorzy Esus Nieruchomości mogą być dla mnie idealnymi nabywcami.

Cały wysiłek reklamowy i sprzedać moją nieruchomość to mnie martwi, że może się skończyć. Nie będę musiał robić zdjęć i publikować ich online, ani zajmować się telefonami, SMS-ami i e-mailami od ludzi, którzy chcą ode mnie więcej informacji. Płacimy szybko może znacznie ułatwić mi życie w pośpiechu!

W ciągu 24 godzin zespół Esus Nieruchomości odpowie na moją wiadomość głosową lub e-mail, oddzwoni do mnie. Zacznijmy tę rozmowę! Dzwonię pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827), aby dowiedzieć się więcej sprzedam budynek przez właściciela za szybką gotówkę do Płacimy szybko.

Sprzedać mój przestarzały dom?

Sprzedaż budynku z powodu choroby


Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ