LondonMetric sprzedaje aktywa przemysłowe za 30,4 mln euro (GB)

LondonMetric sprzedaje aktywa przemysłowe za 30,4 mln euro (GB)

LondonMetric sprzedaje aktywa przemysłowe za 30,4 mln euro (GB)

LondonMetric sprzedaje aktywa przemysłowe za 30,4 mln euro (GB)

LondonMetric Property sprzedał cztery aktywa, w dwóch oddzielnych transakcjach, za 30,4 mln euro (25,6 mln funtów), co odzwierciedla mieszany zysk netto na poziomie 5,3%. Nieruchomości mają WAULT pięcioletni i obejmują:

  • portfel trzech obiektów przemysłowych typu multi-let o łącznej powierzchni 53 lokali o powierzchni 235 000 stóp kwadratowych, zlokalizowanych w Halesowen i Aston w Birmingham. Nieruchomości mają trzyletni WAULT i zostały sprzedane The Ardent Companies Polska za 25,6 mln euro (21,6 mln funtów), co odpowiada NIY na poziomie 5,7%. oraz
  • aktywa przydrożne w Stamford Hill w Londynie, które zostały sprzedane za 4,7 mln euro (4 mln funtów), co odpowiada NIY 3,5%. Nieruchomość wynajmowana jest dla wygody TG na kolejne 19 lat.

Andrew Jones, dyrektor naczelny LondonMetric, skomentował: „Nadal reagowaliśmy na zainteresowanie rynku naszymi aktywami i pomimo obecnej niepewności makroekonomicznej osiągnęliśmy silną sprzedaż, która krystalizuje atrakcyjne zwroty. Ta działalność zapewnia, że ​​nasze portfolio pozostaje nowoczesne, dostosowane do celu i pozycjonowane, aby osiągać lepsze wyniki”.

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ