Chancerygate dostarczy nowy projekt przemysłowy Oldham (Wielka Brytania)

Chancerygate dostarczy nowy projekt przemysłowy Oldham (Wielka Brytania)

Chancerygate dostarczy nowy projekt przemysłowy Oldham (Wielka Brytania)

Chancerygate dostarczy nowy projekt przemysłowy Oldham (Wielka Brytania)

Chancerygate rozpoczęło budowę nowego kompleksu logistyczno-przemysłowego klasy A o powierzchni 110 000 stóp kwadratowych w Chadderton, niedaleko Oldham. Inwestycja o nazwie Broadway Central będzie składać się z ośmiu jednostek, siedmiu jednostek rozmieszczonych na dwóch tarasach o powierzchni od 7600 stóp kwadratowych do 18 200 stóp kwadratowych oraz jednej samodzielnej jednostki o powierzchni 27 000 stóp kwadratowych. Wszystkie jednostki są dostępne na zasadzie dzierżawy, a po ukończeniu projekt będzie miał wartość brutto około 29,5 mln EUR (25 mln GBP).

Broadway Central jest budowany przez Triton Construction, który wygrał konkurencyjny przetarg na kontrakt budowlany o wartości 10 milionów euro (8,5 miliona funtów). Praktyczne zakończenie projektu ma nastąpić latem 2023 roku. Chancerygate nabył działkę o powierzchni 6,58 akrów w lipcu ubiegłego roku od FO Developments, konsorcjum składającego się z Oldham Council, Grasscroft Property i Seddon Developments.

Konsorcjum zrealizowało szerszy rozwój Broadway Green, który jest 121-akrowym obiektem o mieszanym przeznaczeniu na dawnych gruntach rolnych w dzielnicach Chadderton i Foxdenton w Oldham. Broadway Green ma nową, grzbietową drogę łączącą A663 Broadway i B6189 Foxdenton Lane. Docelowo będzie miał do 700 000 stóp kwadratowych powierzchni roboczej. Ponadto powstanie 500 nowych domów i 25 akrów otwartej przestrzeni publicznej w liniowym parku.

Menedżer ds. rozwoju Chancerygate, Andy Farrer, który pracuje w biurze firmy w Warrington, powiedział: „Broadway Central zapewni wysokiej jakości, zrównoważoną logistykę miejską i rozwój przemysłowy, aby zaspokoić duży popyt na tego typu zakwaterowanie na północnym zachodzie. Projekt znajduje się w widocznym miejscu na terenie osiedla Broadway Green, a od czasu uzyskania zgody na planowanie, potencjalni najemcy cieszą się dużym zainteresowaniem. Z niecierpliwością czekamy na rozwój, który będzie służył potrzebom firm w regionie”.

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ