KGAL nabywa kompleks biurowy w Rotterdamie (NL)

KGAL nabywa kompleks biurowy w Rotterdamie (NL)

KGAL nabywa kompleks biurowy w Rotterdamie (NL)

KGAL nabywa kompleks biurowy w Rotterdamie (NL)

KGAL Investment Management nabyła w pełni wynajętą ​​nieruchomość biurową o powierzchni 9 200 m² Westerlaan 10 (W10) w imieniu funduszu paneuropejskiego. Budynek, który znajduje się w centrum miasta i posiada wysokiej jakości wnętrze, od wielu lat jest siedzibą firmy Vopak. Firma przedłużyła umowę najmu na 15 lat w 2020 roku.

Z największym portem w Europie Rotterdam jest uważany za „bramę Europy na świat”. Rotterdam jest nie tylko ważnym centrum handlowym, ale także oferuje wysoką jakość życia – i w przeciwieństwie do Amsterdamu, na przykład, robi to po rozsądnych cenach. „Dlatego Rotterdam jest popularny zarówno wśród firm, jak i profesjonalistów” powiedział Andre Zucker, Dyrektor Zarządzający i Szef Działu Nieruchomości KGAL Investment Management. „Największym popytem jest w szczególności ograniczona dostępność wysokiej jakości powierzchni biurowej, co widać również po niskich wskaźnikach pustostanów”.

Nieruchomość W10 jest centralnie położona bezpośrednio nad rzeką Nieuwe Maas i graniczy z najsłynniejszym parkiem miejskim w Rotterdamie, „Het Park”. Tętniąca życiem dzielnica miasta charakteryzuje się różnorodnością, oferując atrakcyjną powierzchnię mieszkaniową, biurową, gastronomiczną, handlową i kulturalną. W10 został zbudowany w 2004 roku, a ostatnio skorzystał z rozległej ekspansji powierzchni najmu w 2016 roku. Nieruchomość biurowa jest wysoko oceniana ze względu na nowoczesne wyposażenie, elastyczną koncepcję powierzchni i wysoką efektywność energetyczną. Oprócz 170 miejsc postojowych w budynku znajduje się duża liczba miejsc postojowych dla rowerów oraz stacji e-ładowania. Dzięki etykiecie energetycznej „A++” i certyfikatowi BREEAM w użyciu „bardzo dobry”, W10 spełnia wysokie standardy zrównoważonego rozwoju.

+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ