Bluewater rozwija swoją ofertę rozrywkową (GB)

Bluewater powiększa swoją ofertę rozrywkową (GB)

Bluewater powiększa swoją ofertę rozrywkową (GB)

Bluewater rozwija swoją ofertę rozrywkową (GB)

Firma Landsec ogłosiła otwarcie trzeciej atrakcji „pierwszej w Wielkiej Brytanii” w Bluewater w stanie Kent, ponieważ miejsce to rozszerza współpracę z Hangloose Adventures. Skydive, doświadczenie swobodnego spadania, którego nie można znaleźć nigdzie indziej w Europie, a jedyna w Wielkiej Brytanii maszyna do skoków spadochronowych na świeżym powietrzu została otwarta w centrum. Jest kontynuacją największej w Europie gigantycznej huśtawki o wysokości 46 metrów, która została otwarta w Bluewater na początku tego miesiąca.

Ogłoszenie opiera się na udanym pierwszym roku, w którym Hangloose stał się atrakcją Skywire, najdłuższym drutem zip w Anglii, który gościł 30 000 gości od czasu uruchomienia w Bluewater w czerwcu zeszłego roku. Landsec będzie nadal współpracować z Hangloose, aby poszerzyć swoją ofertę, a do 2024 r. w centrum zostanie otwartych jeszcze pięć atrakcji: wieża na bungee, gigantyczna zjeżdżalnia, klips i wspinaczka, ściana bouldingowa z kroplami wody oraz Via Ferrata, oznakowana trasa. wspinać się za pomocą metalowych szyn i szczebli osadzonych w ścianach klifów Bluewater.

Mark Warne, Brand Account Director F&B and Leisure w Landsec, skomentował: „Dostarczanie nowych doświadczeń, które są unikalne dla Bluewater, ma kluczowe znaczenie dla naszej ogólnej oferty dla gości. Innowacyjna koncepcja Hangloose podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o atrakcje rekreacyjne i przyciąga gości z całej Wielkiej Brytanii do Kent. Współpracując z Hangloose w celu rozwijania ich działalności i tworzenia wspólnej wartości, będziemy w stanie zapewnić gościom jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia za każdym razem, gdy odwiedzą”.

Brian Phelps, MD z Hangloose Adventure, powiedział: „Od początku ściśle współpracowaliśmy z firmą Landsec, aby rozwijać naszą koncepcję rekreacji i zwiększać wydajność, co stawia nas w wyjątkowej sytuacji, w której jesteśmy w stanie rozszerzyć naszą ofertę już po roku. Jak dotąd cieszymy się wielkim sukcesem w Bluewater i już myślimy o tym, jak możemy zapewnić jeszcze większe i lepsze doświadczenia w przyszłości”.

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ