Sell My Apartments

Publikowanie znaku, aby sprzedać moje mieszkaniaPublikowanie znaku, aby sprzedać moje mieszkania

Możliwe, że umieszczenie znaku sprzedaży moich mieszkań przyciągnie kwalifikowanego kupca. Może lepiej byłoby powiedzieć, że byłoby tak – nie jest niemożliwe, aby szyld przyciągnął kupca na mój apartamentowiec. Wszystko jest możliwe, prawda? Jednak większość nabywców mieszkań nie jeździ w poszukiwaniu kolejnej inwestycji w nieruchomości komercyjne. Bardziej logiczne byłoby, gdyby szukali w Internecie.

Oznacza to, że powinienem publikować zdjęcia mojego budynku mieszkalnego i gromadzić wszystkie dane dotyczące układu każdego mieszkania, a to byłoby bardzo czasochłonne. Zajmowałbym się wszystkimi szczegółami, które pośrednik w obrocie nieruchomościami komercyjnymi normalnie zajmowałby się, gdyby mój budynek mieszkalny został z nimi wystawiony na sprzedaż. A jeden z tych szczegółów może być najbardziej czasochłonnym zadaniem ze wszystkich – odpowiadanie na telefony, e-maile i SMS-y od osób, które wykazują zainteresowanie moją nieruchomością. Oczywiście chcę, żeby ludzie okazywali zainteresowanie, ale nie chcę spędzać czasu na zajmowaniu się nimi.

Wysyłanie znaku do sprzedać moje mieszkania może nie być najlepszym planem na dłuższą metę. Potrzebuję jednego zainteresowanego, wykwalifikowanego kupca, mało dodatkowej pracy i irytujących telefonów i powiadomień na mój telefon.

Nie publikuj znaku, zadzwoń, płacimy szybko

Dotarcie do jednego zakwalifikowanego kupującego nie może być prostsze. W rzeczywistości mam na to trzy opcje, dzwoniąc pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827), wysyłając e-maile kontakt@esus.nieruchomosc.pllub wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego online. Każda z tych trzech metod spowoduje oddzwonienie do mnie w ciągu 24 godzin. Inwestor Esus Nieruchomości zadzwoni do mnie bezpośrednio, bez angażowania agenta. Jeśli chcą uzyskać więcej informacji o dochodach i wydatkach z tytułu nieruchomości, mogę wysłać im dane finansowe pocztą elektroniczną.

Płacimy szybko to zespół profesjonalnych kupców. Chcą kupować domy, mieszkanie, mieszkania, magazyny i inne obiekty komercyjne bezpośrednio od właścicieli. W transakcjach sprzedaży na rzecz Esus Nieruchomości nie są zaangażowani agenci ani brokerzy. Zespół Esus Nieruchomości pokrywa również wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne związane z Twoją transakcją.

Wygląda na to, że nie zamieszczam znaku, aby sprzedać moje mieszkania ponieważ zamiast tego dzwonię pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827).

Moje domowe biuro może szybko sprzedać mój dom

Muszę sprzedać mój budynek z powodu bezrobocia


Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ