Ibis Styles otwiera nowy hotel w Polsce

Ibis Styles otwiera nowy hotel w Polsce

Ibis Styles otwiera nowy hotel w Polsce

Ibis Styles otwiera nowy hotel w Polsce

ibis Styles kontynuuje ekspansję, wprowadzając nowy 161-pokojowy hotel ibis Styles Szczecin Stare Miasto. Budynek został zaprojektowany przez Federacyjne Biuro Architektoniczne (FBA) zgodnie z wymogami zielonego budownictwa, zrównoważonego podejścia i otrzymał certyfikat BREEAM. Właścicielem obiektu jest Orbis, największa w Polsce i Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe w tym regionie.

„ibis Styles Szczecin Stare Miasto powstał w historycznej części miasta, która stale się rozwija pod względem biznesowym, kulturalnym i turystycznym, czyniąc go jednym z topowych punktów w mieście. Dzięki temu nowemu otwarciu zrealizowanemu we współpracy z Accor , robimy kolejny krok w kierunku naszego rozwoju w kluczowych lokalizacjach i dalszego wzmacniania naszej obecności w Europie Wschodniej. Wierzymy, że dzięki swojej wyjątkowości ten hotel wniesie nową jakość na rynek w Polsce.” powiedział Dominik Sołtysik, prezes Orbisu.

Podobnie jak inne hotele działające pod kreatywną marką ibis Styles, nowy hotel wyróżnia się ponadprzeciętnym, urzekającym designem i pozytywną energią. Niepowtarzalny motyw został zainspirowany połączeniem dziecięcej fantazji i nowoczesnego, eleganckiego wystroju, który angażuje i przykuwa uwagę każdego gościa. Elementy cyrkowe wdrukowane w wystrój hotelu zapraszają wszystkich w beztroską podróż do spełnienia dziecięcych marzeń i ucieczki od rzeczywistości. Niezwykłe wnętrza i nowoczesna technologia teleportują gości do świata bez granic, gdzie wszystko jest możliwe.

„W dzisiejszym świecie brakuje nieskrępowanej radości, przypominającej czasy dzieciństwa. Esencję rozrywki, szczęścia i beztroski doskonale oddaje cyrk. Dlatego postanowiliśmy obrać go jako motyw przewodni dla naszego hotelu. Naszym celem jest zapewnienie pozytywnej, urzekającej atmosfery historię i doznania estetyczne dla każdego gościa. Dlatego też wnętrze łączy w sobie radosne i zabawne elementy z oryginalnymi formami architektonicznymi. Dzięki temu ibis Styles Szczecin Stare Miasto zyskuje własną, niepowtarzalną osobowość, która zachwyci każdego – niezależnie od wieku.” said pointed Helena Pinkowska, ibis Styles Szczecin Stare Miasto GM.

+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ