DIA Group zamyka 25 sklepów Minipreco w Portugalii

DIA Group zamyka 25 sklepów Minipreco w Portugalii

DIA Group zamyka 25 sklepów Minipreco w Portugalii

DIA Group zamyka 25 sklepów Minipreco w Portugalii

Grupa DIA zamknęła 25 sklepów Minipreco w Portugalii, co spowodowało utratę około 159 miejsc pracy. Sprzedawca powiedział, że zamknięcia są wynikiem „wysiłków zmierzających do dostosowania, modernizacji i zrównoważenia działalności DIA Portugal, w celu lepszego przygotowania firmy na obecne i przyszłe wyzwania wynikające z obecnej sytuacji gospodarczej w kraju”, zgodnie z doniesienia medialne. W ciągu ostatnich dwóch lat międzynarodowa firma działająca w Hiszpanii, Portugalii, Brazylii i Argentynie poniosła straty w wysokości ponad 620 mln euro.

W Portugalii sprzedaż netto osiągnęła w pierwszym półroczu 283,1 mln euro, o 4,5% poniżej 296,3 mln euro wygenerowanych w tym samym okresie ubiegłego roku, ze względu na zmniejszenie liczby sklepów i ograniczenia mobilności. Grupa DIA potwierdziła zamiar kontynuowania inwestycji w Portugalii. Firma ma nadzieję dostosować swoje działanie do aktualnych realiów, aby zapewnić przyszły sukces firmy.

+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ