Home Purchase Companies

Czy powinienem zadzwonić do firm zajmujących się zakupem domów?Czy powinienem zadzwonić do firm zajmujących się zakupem domów?

Czy powinienem zadzwonić do firm zajmujących się kupnem domów, które widzę w Internecie? Trudno wiedzieć, co robić, od czego zacząć i gdzie skończę. Jeśli zdecyduję się wystawić swoją nieruchomość u agenta nieruchomości, mogę poprosić o skierowania i spotkać się z tyloma z nich, z którymi chcę przeprowadzić wywiad. To byłoby rozsądne, ale to nie znaczy, że tak się stanie. Większość osób wymienia się z pierwszym agentem, z którym rozmawiają, lub takim, którego znają z własnego doświadczenia lub jako skierowanie.

Wyszukiwanie firm zajmujących się kupnem domów w Internecie jest dość mylące. Nie chcę transakcji zawierającej tylko tekst lub tylko e-mail. Rozmowa przez telefon to sposób, w jaki wolę robić ważne interesy, takie jak sprzedaż domu. Sprzedaż używanego pojazdu lub zestawu do jadalni przez Internet to jedno, ale mój dom jest moją największą inwestycją i nie ma mowy, żebym chciał ryzykować internetowe oszustwo.

I widać, że różne firmy zajmujące się kupnem domów działają na różne sposoby. Jak na razie wygląda na to, że profesjonalny zespół Esus Nieruchomości może być najlepszy dla moich potrzeb, aby szybko sprzedać za gotówkę. Od wielu lat prowadzą interesy kupując bezpośrednio od właścicieli domów. Pasuje mi.

Najlepsza firma zajmująca się zakupem domu – płacimy szybko

Jeden telefon do Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub e-mail do kontakt@esus.nieruchomosc.pl kontaktuje mnie z zespołem ds. zakupów domów w Esus Nieruchomości. Obiecują oddzwonić z wiadomości głosowej lub e-maila w ciągu 24 godzin od otrzymania. Nie mogę się doczekać, aby do nich zadzwonić i porozmawiać o mojej nieruchomości na sprzedaż. Rozmowa jest bezpłatna i możliwe, że złożą mi ofertę gotówkową przez telefon, jeśli mój dom będzie dla nich pracował.

Esus Nieruchomości współpracuje bezpośrednio z właścicielami domów, takimi jak ja. Nie korzystają z usług pośredników w obrocie nieruchomościami w celu zamknięcia transakcji zakupu, więc nie są wypłacane prowizje od nieruchomości. Kolejną zaletą dla sprzedających jest to, że Esus Nieruchomości pokrywa wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne, co pozwala każdemu sprzedającemu na ściągnięcie całej ceny sprzedaży pomniejszonej o spłatę kredytu hipotecznego.

Wiem, że powinienem zadzwonić firmy zajmujące się kupnem domówale dla mnie na razie jest tylko jeden numer do zapamiętania – Zadzwonilem (+48 799 399 827).

Sprzedaj nieruchomość bez opóźnionego zamknięcia

Najlepsze firmy zajmujące się kupnem domów


Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ