Aitch Group zainwestuje 118 mln euro w brytyjski rynek resi

Aitch Group zainwestuje 118 mln euro w brytyjski rynek resi

Aitch Group zainwestuje 118 mln euro w brytyjski rynek resi

Aitch Group zainwestuje 118 mln euro w brytyjski rynek resi

Aitch Group zainwestuje do 117,8 mln euro (100 mln funtów) w zakup gruntów w Londynie i południowo-wschodniej Anglii do końca 2022 r., oczekując dalszego wzrostu w sektorach akademików, BTR i emerytalnych na rynku nieruchomości. Firma skoncentruje swoje przyszłe przejęcia na lokalizacjach bez pozwolenia na budowę lub na lokalizacjach z istniejącą zgodą, które mogą zostać zoptymalizowane lub przeprojektowane pod kątem mieszkań, mieszkań studenckich, budownictwa na wynajem lub życia emerytalnego.

Zespół Aitch Group również się rozwija, ponieważ firma stale rozwija swoje portfolio deweloperskie, z mianowaniem Christophera Chapmana na nowego starszego kierownika ds. gruntów, Phoebe Juggins na starszego kierownika ds. planowania i Kenjiego Holdswortha na kierownika ds. planowania.

Stephen Hollyoak, dyrektor ds. gruntów w Grupie Aitch, powiedział: „Pomimo bardzo trudnych warunków ekonomicznych firma radzi sobie dobrze w półroczu. Mając już 77,7 mln EUR (66 mln GBP) na zakup gruntów, aktywnie poszukujemy nowych możliwości związanych z ziemią bez pozwolenia na budowę w całym Londynie i na południowym wschodzie oraz zachęcamy do wprowadzania nowych, które pomogą nam osiągnąć nasze cele. W tych trudnych czasach właściciele ziemscy i ich przedstawiciele szukają dobrze finansowanych, wiarygodnych nabywców, którzy robią dokładnie to, co chcą – mamy wyjątkowe doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji gruntowych.

+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ