Sell My Building

Posprzątaj i napraw, aby sprzedać mój budynekPosprzątaj i napraw, aby sprzedać mój budynek

Wielu właścicieli ma znacznie większe problemy niż ja, ale muszę posprzątać i naprawić do sprzedać mój budynek Teraz. Nieruchomości komercyjne często zamieniają się w ogromne projekty sprzątania i przebudowy. Dla właścicieli budynków to fakt. Tak więc dla mnie jest to również fakt.

Jest jeden sposób, w jaki mogę uniknąć tych projektów czyszczenia i przebudowy. Mogę zadzwonić Zadzwonilem (+48 799 399 827), aby porozmawiać z nabywcami nieruchomości Esus Nieruchomości na temat mojego budynku na sprzedaż. Płacą gotówką i szybko zamykają domy i nieruchomości komercyjne w dowolnym stanie. Jak chciałbym sprzedać swój budynek „jak jest,” odbierz mój czek przy zamknięciu i zostaw sprzątanie i napraw nowemu kupującemu.

Dostałem kilka ofert od wykonawców prac, których potrzebuje mój budynek, ponieważ pośrednicy w obrocie nieruchomościami powiedzieli mi, że prace muszą być wykonane przed umieszczeniem w wykazie nieruchomości. Kiedy zobaczyłem, ile to będzie kosztowało, zdałem sobie sprawę, że będę musiał sam zapewnić pracę, inaczej nie zostanie ona zrealizowana. Wtedy zacząłem myśleć o skontaktowaniu się z nabywcami nieruchomości Esus Nieruchomości.

Płacimy szybko Kupujemy budynki takie, jakie są

Płacimy szybko kupuje, odsprzedaje i wynajmuje mieszkania i nieruchomości komercyjne przez wiele lat. Zawsze szukają więcej nieruchomości do zakupu bezpośrednio od sprzedawców, bez pośredników lub pośredników zaangażowanych w transakcję. Esus Nieruchomości posiada zespoły zajmujące się sprzątaniem i przebudową, a także zespół administracyjny do uzgodnienia z firmami depozytowymi i tytułowymi w celu zamknięcia transakcji.

Nie mogę się doczekać rozmowy z profesjonalnymi nabywcami nieruchomości w Esus Nieruchomości, więc nie będę musiała sprzątać i naprawiać mojego budynku. Esus Nieruchomości płaci gotówką przy zamknięciu, a także pokrywa wszystkie koszty zamknięcia. To jest dokładnie taki rodzaj sprzedaży, jakiego pragnę.

Dzwonię pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub wysyłam e-mail kontakt@esus.nieruchomosc.pl porozmawiać z zespołem Esus Nieruchomości już dziś!

Sprzedam dom wakacyjny za gotówkę

Muszę sprzedać mój budynek z powodu bezrobocia


+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ