Orega uruchomi nową elastyczną przestrzeń roboczą w Manchesterze (GB)

Orega uruchomi nową elastyczną przestrzeń roboczą w Manchesterze (GB)

Orega uruchomi nową elastyczną przestrzeń roboczą w Manchesterze (GB)

Orega uruchomi nową elastyczną przestrzeń roboczą w Manchesterze (GB)

Orega, dostawca elastycznych przestrzeni roboczych, podpisał umowę o zarządzanie z Pictet & XLB, aby stworzyć wysokiej klasy elastyczną przestrzeń roboczą w The Tootal Buildings w Manchesterze. Nowa przestrzeń zostanie uruchomiona w grudniu 2022 r. Orega będzie zapewniać 20 000 stóp kwadratowych elastycznej, nowo wyremontowanej prywatnej powierzchni do pracy klasy premium, stopniowo w obrębie budynku, w przestrzeni zaprojektowanej w celu zaspokojenia znacznego zapotrzebowania na powierzchnię poniżej 5000 stóp kwadratowych w mieście środek. Będą duże przestrzenie wspólne, które będą wspierać współpracę i ochronę prywatności dla tych, którzy muszą pracować cicho. Ponadto Orega zaoferuje duże przestrzenie do spotkań i wydarzeń. Budynki Tootal znajdują się w korytarzu wiedzy w Manchesterze, w tętniącej życiem dzielnicy Oxford Road w centrum Manchesteru, w pobliżu wszystkich głównych połączeń transportowych, takich jak Metrolink na St Peter’s Square i dworzec Oxford Road. Budynki otrzymały od BREEAM certyfikat Very Good za zrównoważone środowisko budowlane.

Jest to piąta elastyczna przestrzeń do pracy, którą Orega uruchomiła w Manchesterze i jest na bieżąco z zakończeniem 10-letniej umowy o zarządzanie w celu stworzenia 26 000 stóp kwadratowych elastycznej przestrzeni roboczej o wysokiej specyfikacji przy 1 Balloon Street w Manchesterze, która zostanie otwarta we wrześniu 2022 r. Orega oferuje obecnie elastyczną powierzchnię w 19 lokalizacjach w Wielkiej Brytanii i jest wiodącym brytyjskim dostawcą elastycznej powierzchni do pracy na podstawie umów o zarządzanie (w przeciwieństwie do umów najmu).

Ben Hutchen, dyrektor ds. nieruchomości w Orega, skomentował: „Dzięki pięciu centrom elastycznej przestrzeni roboczej w Manchesterze wierzymy, że z powodzeniem obsługujemy rozwijające się firmy w mieście, które szukają elastycznego sposobu pracy; trend, który, jak sądzimy, stanie się jeszcze bardziej poszukiwany przy obecnej niepewności gospodarczej i politycznej oraz niechęci przedsiębiorstw do długich umów najmu. Nasz przełomowy model umowy o zarządzanie umożliwia naszym partnerom-właścicielom jak najlepsze wykorzystanie ich wysokiej jakości powierzchni biurowej, jednocześnie pozwalając im zachować kontrolę nad ich aktywami i marką. Cieszymy się, że możemy dodać The Tootal Building do rodziny Orega w Manchesterze. Wyjątkowy budynek i lokalizacja są dla nas naturalne i nie możemy się doczekać długiej i wzajemnie korzystnej współpracy z XLB i Pictet”.

Tony Lawson, partner w XLB powiedział: „Ten niedawny wynajem jest świadectwem wagi, jaką najemcy przywiązują do zapewnienia odpowiedniego środowiska dla swoich pracowników i biznesu. Tootal Buildings zapewnia piękne miejsce do pracy, ma aktywną społeczność najemców i silne referencje ESG.”

+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ