Sell My Warehouse

Muszę sprzedać mój magazyn wczoraj!Muszę sprzedać mój magazyn wczoraj!

Jeśli ktoś mnie zapyta, mówię, że muszę sprzedaj mój magazyn Wczoraj! To znaczy, że czekałem zbyt długo i teraz mam kłopoty finansowe. To co najmniej zawstydzające. Nie ma czasu na wystawienie i pokazanie nieruchomości u pośrednika w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Na ten typowy proces sprzedaży jest już za późno. Prawda jest taka – potrzebuję kupca gotówkowego z możliwością szybkiego zamknięcia transakcji.

Pandemia koronawirusa kosztowała mnie tysiące utraconych dochodów z wynajmu. Przyciągnięcie nowych najemców nie było łatwe, ponieważ wiele firm nie zdecydowało się na ponowne otwarcie, a nowe przedsięwzięcia biznesowe często unikają magazynowania i przechowywania zapasów. Wiele nowych firm stosuje obecnie drop shipping jako podstawową metodę działania. Magazyny nadal są potrzebne, ale teraz przemawiają do innego rodzaju najemcy.

Znalezienie szybkiego kupca gotówkowego stało się moim priorytetem. Jest wielu inwestorów, którzy kupują domy jednorodzinne za gotówkę, ale inwestorów zainteresowanych magazynem nie ma tak wielu. Myślę, że mój następny ruch będzie dzwonił Zadzwonilem (+48 799 399 827), ponieważ to zespół inwestorów w nieruchomości, którzy kupują również domy, kompleksy mieszkalne i magazyny.

Płacimy szybko Kupujemy magazyny szybko

Inwestorzy Esus Nieruchomości składają oferty bezpośrednio właścicielom domów i nieruchomości komercyjnych, bez angażowania agentów lub pośredników i bez generowania prowizji od nieruchomości. Analizują każdą nieruchomość za każdym razem, gdy kontaktuje się z nimi sprzedawca. A jeśli są zainteresowani, składają oferty przez telefon i śledzą dokumenty pocztą elektroniczną.

Zespół Esus Nieruchomości słynie z szybkich i łatwych transakcji, dzięki którym można zapłacić sprzedającemu gotówkę w ciągu zaledwie tygodnia do dziesięciu dni od podpisania umowy kupna przez e-mail. Mogą być teraz moimi idealnymi nabywcami, z moją wyjątkową sytuacją i ograniczeniami czasowymi. Nawet jeśli muszę sprzedaj mój magazyn wczoraj sprzedając teraz Esus Nieruchomości, a zamknięcie za mniej niż dwa tygodnie może być kolejną najlepszą rzeczą. Zadzwoń pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub wyślij e-mail kontakt@esus.nieruchomosc.pl do sprzedać magazyn Teraz.

Sprzedaj mój dom z powodu nowej pracy

Znalezienie nowego kupującego do sprzedaży mojego magazynu


+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ