Sell My House

Sprzedaj mój dom z powodu nowej pracySprzedaj mój dom z powodu nowej pracy

Podobnie jak wielu innych ludzi przede mną, muszę sprzedać mój dom z powodu nowej pracy w całym kraju. Słyszałem wiele historii o rodzinach, które musiały się spakować i przeprowadzić w ciągu kilku tygodni. I często słyszałem, że ich pracodawcy opłacali koszty przeprowadzki, aw jednym przypadku pracodawca kupił dom jako inwestycję korporacyjną. Całe to szczęście jest dobre dla ludzi, o których słyszałem, ale dla mnie to nie działa.

Mój nowy pracodawca oczekuje, że będę w pracy za trzy tygodnie, ale nie ma zamiaru płacić moich koszty przeprowadzki lub kupno mojego domu. Takie rzeczy się nie wydarzą. Trzy tygodnie to niewiele czasu, aby wystawić ofertę z agentem, przyciągnąć wykwalifikowanego kupca i zamknąć transakcję sprzedaży. Zamknięcie za trzy tygodnie wymagałoby cudu, aby wszystkie te rzeczy się wydarzyły, abyśmy mogli się ruszyć.

Ponieważ moje krótkie ramy czasowe są moim największym zmartwieniem, postanowiłem skontaktować się z profesjonalnymi nabywcami domów w Esus Nieruchomości. Kupują domy i nieruchomości komercyjne bezpośrednio od zmotywowanych sprzedawców, takich jak ja. Istnieje wiele powodów, dla których właściciel nieruchomości może szukać szybkiej sprzedaży za gotówkę. Cóż, jestem teraz jednym z tych sprzedawców.

Płacimy szybko Kupujemy domy szybko

Profesjonalni nabywcy domów w Esus Nieruchomości są łatwo osiągalni dzwoniąc Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub e-mail kontakt@esus.nieruchomosc.pl Odpowiadają telefonicznie w ciągu 24 godzin, więc wiem, że wkrótce dojdzie do naszej rozmowy o moim domu na sprzedaż. I wiem, że będę rozmawiać z kwalifikowanymi nabywcami, którzy nie będą musieli ubiegać się o kredyt hipoteczny, aby zamknąć transakcję.

The Płacimy szybko zespół składa oferty gotówkowe i ustala zamknięcia od dziesięciu dni do dwóch tygodni od podpisania oryginalnego dokumentu. Byłabym ZACHWYCONA, gdybym sfinalizowała sprzedaż mojego domu za mniej niż dwa tygodnie. Esus Nieruchomości pomogło setkom sprzedawców, którzy potrzebowali szybkiego zamknięcia i kontynuowania swojego życia. Zapewniają fachową pomoc w przygotowywaniu dokumentów i ustanawianiu zamknięć z firmami tytułowymi i powierniczymi na terenie całego kraju, a także pokrywają wszystkie koszty zamknięcia i opłaty prawne związane z ich transakcjami.

Dzwonię pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) do sprzedać mój dom z powodu nowej pracy i napiętych ram czasowych na przeprowadzkę.

Sprzedaż budynku przez właściciela

Sprzedaj mój dom, aby żyć bez długów


Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.ZADZWOŃ