Sell My Home

Sprzedaj mój dom przed przejściem na emeryturęSprzedaj mój dom przed przejściem na emeryturę

Mój planista finansowy pomógł mi zrozumieć, że warto sprzedać mój dom przed przejściem na emeryturę. To może brzmieć wstecz. Po przejściu na emeryturę z pracy na pełny etat większość ludzi nie może się doczekać zamieszkania w domu, który znają i za który już zapłacili. To z pewnością ma sens, ale nie pasuje do naszego wybranego stylu życia.

Planujemy podróżować do różnych miejsc na całym świecie jako opiekunka do domu. Siedzi w domu to popularny i szanowany sposób na zwiedzanie obcych krajów, a także ciekawych części Stanów Zjednoczonych. Bez ciężaru posiadania domu będziemy mogli swobodnie się poruszać i cieszyć się naszymi wyjątkowymi sytuacjami życiowymi.

Przepiękna willa we Francji przemawia do nas, a właściciele potrzebują opiekunki do domu kilka dni po moim planowanym przejściu na emeryturę. Zamiast wprowadzać chaos w naszym nowym życiu, chcielibyśmy od razu sprzedać nasz dom i zamieszkać w wynajmie krótkoterminowym do ostatniego dnia w pracy. W ten sposób łatwo będzie odebrać i wyjechać do Francji po imprezie emerytalnej w ostatnim dniu pracy.

Płacimy szybko, szybko się zamyka

Profesjonalni nabywcy domów w Płacimy szybko współpracuj bezpośrednio ze zmotywowanymi sprzedawcami, z których każdy ma własne powody, by potrzebować szybkiej, gotówkowej sprzedaży. Są skonfigurowani i przygotowani do szybkiego reagowania, dostarczania dokumentów do podpisu przez e-mail i dokonywania wszelkich uzgodnień dotyczących zamknięcia transakcji w firmie tytułowej lub depozytowej, w tym pokrycia wszystkich kosztów zamknięcia.

Nasz dom jest piękny i sprzedałby się, gdyby znalazł się na liście agenta nieruchomości. Nie martwimy się o znalezienie nabywcy, ale martwi nas nieuniknione opóźnienia związane z finansowaniem nabywcy. Ubieganie się o pożyczkę hipoteczną może przesunąć zamknięcie o sześć tygodni lub dłużej. Będziemy przy basenie w willi we Francji na długo przed tym czasem. Dlatego potrzebujemy szybkiego kupca gotówkowego, takiego jak zespół Esus Nieruchomości. Ich transakcje często zamykają się w ciągu tygodnia do 10 dni po podpisaniu dokumentów.

Przygotowuję się do dzwonienia pod numer Zadzwonilem (+48 799 399 827) lub na e-mail kontakt@esus.nieruchomosc.pl sprzedać dom przed przejściem na emeryturę.

Posprzątaj i napraw, aby sprzedać mój budynek

Sprzedać mój przestarzały dom?


+ posts

Jarosław Kowalczyk to doświadczony specjalista od nieruchomości, którego wiedza i umiejętności w dziedzinie rynku nieruchomości są nieocenione. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz w ich kupnie, sprzedaży i wynajmie.

Jego umiejętności skutecznego negocjowania, znajomość rynku oraz doświadczenie w zawieraniu umów pozwalają mu na uzyskiwanie najlepszych warunków dla swoich klientów. Jarosław Kowalczyk jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafi w sposób skuteczny doradzać swoim klientom.

Jego podejście do pracy jest proaktywne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie. Posiada również bardzo dobrą znajomość procedur i wymogów prawnych związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Jarosław Kowalczyk jest w stanie skutecznie pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, zarządzaniu nieruchomością czy też sprzedaży lub wynajmie.Call Now ButtonZADZWOŃ